חולמים לעבוד באוסטרליה? המדריך המלא למציאת עבודה

בשנים האחרונות אוסטרליה הפכה ליעד מועדף לעבודה בקרב ישראלים אחרי צבא ואף מעבר לכך. גם אתם שוקלים למצוא עבודה מעבר לים? קבלו את המדריך המלא למציאת עבודה באוסטרליה.

אילו עבודות אפשר למצוא באוסטרליה?

לפני הכול חשוב לציין שעל מנת לעבוד באוסטרליה אתם תדרשו להוציא אשרת עבודה במדינה, נדבר על כך כמובן בהמשך.

עבודה בתחום התיירות

תחום התיירות הוא תחום מאד מפות באוסטרליה וגם אופציות העבודה בו הן מאד מגוונות. באוסטרליה יש המון אטרקציות שאפשר לעשות, המון שמורות טבע וזה כמובן יוצר את הצורך באנשים טובים ואיכותיים שיגיעו לעבוד בתחום. אנחנו מדברים בין השאר על עבודות בתחום ההדרכה, כמו למשל טיפוס, גלישה, צלילה, טרקים וטיולים שונים. בנוסף, תוכלו לעבוד במלונאות במסגרת צוות הקבלה של המלון, ברישום תיירים או במכירת אטרקציות לתיירים.

עבודות בתחום החקלאות

ענף החקלאות באוסטרליה הוא ענף מפותח ומתקדם מאד, זו בדיוק הסיבה שהוא גם אולי הכי פופולארי במדינה הזו. היתרון של העיסוק בענף זה באוסטרליה בא לידי ביטוי בכך שיש צורך גדול מאד בידיים עובדות. לכן אוסטרליה פועלת על מנת להוציא ויזות מהירות על מנת לתגבר את החקלאי האוסטרלים בכוח עבודה צעיר ומיומן. בין השאר אנחנו מדברים על עבודות בתחומים כמו קטיף ואריזה, תפעול מכונות, זריעה, קציר, עבודות עם בעלי חיים ועוד מגוון עבודות כלליות בתחום.

 

 

עבודות בתחום המכירות

מדובר בענף נפוץ מאד באוסטרליה, אך כבר עכשיו חשוב לציין שלא מדובר פה במכירה בעגלות או דוכנים. מדובר בעבודה מסודרת וחוקית שבמהלכה תמכרו מוצרים של חברות שונות או כל משרה אחרת בתחום המכירות, כמו למשל בסופרמרקט, מכירת בגדים, מכירה בקיוסקים וכדומה.

עבודות בתחום השיפוצים והבנייה

מדובר בענף שמכניס המון כסף ולכם גם המשכורות בו מכובדות מאד. אנחנו מדברים פה על עבודות במיוחד בתחום השיפוצים, הצביעה, עבודה בבניין, תיקון גגות, תיקון והתקנה של לוחות סולאריים, חשמלאים, צביעה ועוד. לפני שאתם ממהרים לעבוד באחד מהתחומים הללו, שימו לב שתצטרכו להציג רישיונות עבודה מתאימים. למשל, ללא רישיון של חשמלאי מוסמך לא תוכלו לעבוד בתחום הזה, גם לא באוסטרליה.

איך מוציאים ויזה לאוסטרליה?

האמת היא שהוצאת ויזה לאוסטרליה היא הליך דיי פשוט שלבסוף ברוב המקרים מסתיים בהצלחה, כי כפי שציינו גם לאוסטרלים יש אינטרס שתגיעו לעבוד שם. יש לכם כמה אופציות להוצאת ויזה לאוסטרליה, ויזת לימודים, ויזת חופשת עבודה או ויזת תייר, שהיא גם הנפוצה ביותר. על מנת להוציא ויזת תייר אתם תדרשו להציג את חשבון הבנק שלכם ולהוכיח שיש לכם בעובר ושווא לפחות 20,000 שקל.

מה התנאים להגשת ויזה עבור ישראלים?

ראשית, על מנת להגיש בקשה לוויזה עליכם להיות בגילאים של 18-31. בנוסף, הדרכון שלכם צריך להיות בתוקף למשך חצי שנה לפחות. תעודת הבגרות שלכם צריכה להיות בציון עובר ב-3 יחידות לפחות. כמו כן, אסור שיהיה לכם עבר פלילי או עבר רפואי בעייתי. בנוסף, תידרשו להציג תעודת שחרור מצה"ל, אלא אם כן יש לכם פטור, שגם אותו תצטרכו להציג. עלות הוצאת ויזת תייר היא 400 שקל לערך. היא נחשבת אמנם לוויזה שתהליך ההוצאה שלה קצת יותר מוקפד, אך אין לנו ספק שתעברו את התהליך בהצלחה.

לסיכום

אין ספק שבשנים האחרונות אוסטרליה הפכה ליעד מועדף לעבודה בקרב צעירים ישראלים. אם גם אתם מחפשים עבודה מעבר לים, אין לנו ספק שבאוסטרליה תוכלו למצוא עתיד כלכלי טוב.

נגישות