פתרונות מחשוב לעסקים: הכירו את חברת יוניבו!

בחירת ספקי מחשוב היא משימה חשובה, שבה חיוני לבחור בתשומת לב. בין השאר, כדאי לבחור במי שמציעים אוסף פתרונות איכותיים לעסקים במקום אחד. כך מפשטים ניהול ספקים ומקבלים כתובת אחת לכל הדרוש. כמובן, חיוני שחברה כזו גם תהיה מקצועית, מנוסה, איכותית ואמינה. חברה מסוג זה שבוודאי כדאי לכם להכיר, היא חברת יוניבו.

המכלול האיכותי לעסקים

חברת יוניבו (Unibo) מציע מגוון שירותי מחשוב לעסקים, אשר מכסים את רוב מה שנחוץ להם לשם התפעול השוטף. כך יש לכם כתובת אחת, גם לשירותי מחשוב וגם לתמיכה מסוגים שונים. ללא ספק, זו היא גישה פשוטה יותר מאשר לעבוד עם אינספור ספקי מחשוב שונים. באתר https://unibo.co.il/ תמצאו פירוט על שירותים אלה. החברה מהווה למעשה מעין One Stop Shop לכל הדרוש לכם מבחינת תשתיות מחשוב. בין אם דרושה לכם הקמה ראשונית של מערך מחשוב, שירותי ענן שונים להוספה למחשוב הקיים, פתרונות ניהול מידע לסוגיהם ועוד. בנוסף, תוכלו לקבל אצל יוניבו ליווי של נציג טכני אישי עבורכם וכן תמיכה טכנית מלאה 24/7 ושירותי ייעוץ מקצועי לגבי נושאים אלה. החברה מציעה בין השאר:

שירותי דואר עסקיים שונים

שירותי דואר עסקי מסוגים שונים, על פי מה שיימצא כמתאים לכם ביותר או לפי העדפותיכם הקיימות. המומחיות של החברה מכסה היבטים רבים של נושא חשוב זה, כולל היבטים משלימים כגון טיפול בספאם.

מרכזייה טלפונית בענן

פתרון תקשורת בענן, אשר מספק את כל הדרוש מבחינת טלפוניה לעסק. מענה אוטומטי מסוג IVR, הקלטת שיחות ועוד יכולות רבות, תוך כדי שמירה על רמת אבטחה גבוהה של התקשורת ושל המערכת.

 

 

MDM – Mobile Device Management

פתרון מתקדם לשליטה על השימוש בהתקני מחשוב ניידים בעסק. במקום שהתקנים אלה יופעלו באופן מאולתר וללא פיקוח, תוכלו גם להשתמש בהם בצורה רחבה וגם לעשות זאת באופן יעיל ובטוח. זאת, באמצעות פתרון Mobile Device Management, אשר גם מספקת מענה מלא לאתגרי האבטחה שמציבים מכשירים אלה, כולל סיכוני זליגת מידע רגיש מהעסק החוצה.

תמסורת, קו אינטרנט מנוהל

ניהול קווי אינטרנט וקו תמסורת מבוסס סיבים אופטיים. שרות זה ייקח את התקשורת שלכם באינטרנט לרמה הגבוהה ביותר, עם סטנדרטים שחיבורי אינטרנט רגילים פשוט לא מספקים.

הלפ דסק ושירותי IT

שירותי IT – שירתי סיסטם, אשר ישמרו את המערכות שלכם במצב טוב.

הלפ דסק – אשר יסייע לכם להתמודד במהירות וביעילות עם תקלות, אם וכאשר הן מתרחשות.

אנטי וירוס

שמרו על העסק שלכם בטוח ומוגן, באמצעות פתרון אנטי וירוס איכותי. המוצר בו החברה משתמשת הוא המוצר הוותיק והמוערך סנטינל וואן (Sentinel-1). המוצר יודע לזהות גם וירוסי מחשב מוכרים וגם פעילות חשודה, שמצביעה על ואריאנטים חדשים או נוזקות חדשות לגמרי.

שירותי התאוששות מאסון

תכנית התאוששות מאסון שתפורה לצרכי העסק שלכם. בין אם זה בגישה של אתר התאוששות מאסון (DRS) או של גיבוי לענן. הפתרון מותאם לדרישות הטכניות המדויקות שלכם, כולל הגדרות RPO (מרווח זמן בין גיבוי לגיבוי. Recovery Point Objectives) והגדרות RTO (זמן התאוששות מבוקש Recovery Time Objectives).

מכירת שרתים וציוד משלים

מכירת כל הדרוש עבור מערך שרתים וחדר שרתים מתקדם. אם זה מערכות אל פסק, מיזוג אוויר ובקרת אקלים ועוד. החברה מספקת שירותים לכל הדרוש מסביב לכך, כולל אפיון השרתים שנדרשים לעסק, הטמעתם בעסק ומתן תמיכה שוטפת בהמשך.

לסיכום

אם אתם מחפשים כתובת אחת לכל צרכי המחשוב שלכם, חברת יוניבו עשויה להיות בדיוק התשובה למה שחיפשתם.

נגישות