דגם מנצח: מדפסת HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One היא המומלצת ביותר?

בין אם אתם מדפיסים כמה דפים ספורים בחודש בלבד, ובטח אם אתם מדפיסים עשרות ומאות דפים מדי חודש, אתם רוצים להיות בטוחים תמיד שיש לכם מדפסת חזקה ואמינה שתעשה עבודה טובה עבורכם. כיום קיימים בשוק המדפסות מאות דגמים שונים והרבה פעמים קשה לדעת איזה דגם יתאים לנו בדיוק וממה כדאי להתרחק. כמובן שבחירה של מדפסת זה משהו שצריך לעשות בהתאם לצרכים של כל אחד וכן למסגרת התקציב, אבל בגדול, אם מחפשים מדפסת איכותית עבור המשתמש הביתי הממוצע, יש כמה וכמה דגמים שבולטים באיכות שלהם ובתמורה המצוינת למחיר שלהם. אחד מהדגמים הללו נקרא HP DeskJet 2620 ואנו רוצים לספר לכם עליו ולנסות להבין יחד האם מדובר באחד מדגמי המדפסות הביתיות המומלצות ביותר, בואו נתחיל.

היתרון הראשון – ראשי דיו תואמים

אז לפני שנתחיל ונדבר על הדגם הזה ועל היתרונות שלו, אנו רוצים לחדד במיוחד יתרון אחד משמעותי לכל העניין של החיסכון הכספי. אם כבר התחלתם לחפש מדפסות, וודאי ראיתם שאפשר למצוא דגמים טובים במחירים ממש נוחים, ויכול להיות שכבר חשבתם בעצמכם שיש פה איזה קאצ'. ובכן, מתברר שבהחלט יש קאצ' כזה, והשיטה של חברות המדפסות היא למכור לכם מדפסות במחירים נוחים ואחר כך למכור ראשי דיו וטונרים במחירים ממש גבוהים, כשהם מזהירים מפני רכישה של ראשי דיו וטונרים תואמים שיוצרו על ידי חברות אחרות. ובכן, האמת שסוגים רבים של ראשי דיו תואמים ובפרט דיו מתאים למדפסת HP 6960, הם טובים ומצוינים לא פחות מהמוצר המקורי והם מגיעים במחירים משתלמים הרבה יותר. מדובר בטווח הרחוק על חיסכון משמעותי וזה בהחלט משהו שכדאי לקחת בחשבון וששווה לפתוח איתו. מכאן, בואו נכיר את התכונות הנוספות של דגם HP 6960.

דגם מנצח: מדפסת HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One היא המומלצת ביותר?

נתונים כלליים

אז בראש ובראשונה מדובר כמובן על מדפסת של מותג HP שהוא בלי ספק מותג המדפסות המוביל בעולם וזה כבר מעיד משהו על האיכות. זוהי מדפסת בטכנולוגיה של הזרקת דיו והגודל המירבי של הנייר שניתן להשתמש איתו הוא A4. מעבר לכך מדובר על מדפסת משולבת שגם מגיעה עם סורק ומאפשרת סריקת מסמכים ביתית גם של מסמכים צבעוניים. כלומר, מדובר בגדול המדפסת המושלמת לשימוש ביתי. הדפסה צבעונית ושחור לבן, אפשרויות סריקה צבעונית, דפים עד גודל סטנדרטי ובעצם כל מה שאנחנו צריכים ממדפסת לעבודה מבית או למשרד קטן.

נתוני הדפסה

מעבר לנתונים הבסיסיים, שווה בהחלט להתעכב על נתוני ההדפסה של הדגם. הרזולוציה המקסימלית של ההדפסה היא 4800X1200 DPI, מהירות הדפסה צבעונית היא עד 5.5 דפים בדקה ובהדפסה שחור לבן המהירות היא עד 7.5 דפים לדקה. שלושת הנתונים הללו, למי שקצת מבין בהדפסות, הם נתונים נהדרים למדפסת ביתית שימושית ונוחה. מדובר על מהירות הדפסה מהירה יחסית שלא תגרום לכם לחכות הרבה זמן ועל איכות הדפסה לא רעה בכלל.  מעבר לכך, שווה בהחלט לדעת שהמדפסת הזו מגיעה גם עם אפשרות להדפסה דרך חיבור WIFI. כלומר, מתחברים דרך המחשב, הטלפון הנייד או הטאבלט למדפסת ואפשר להדפיס מה שרוצים מרחוק וללא חיבור קווי.

לבסוף – המחיר

אז כפי שאתם רואים, מדובר על מדפסת שימושית, נוחה וטובה עם אפשרות לראשי דיו תואמים במחירים נוחים, ושווה לדעת שגם המחיר שלה הוא נוח במיוחד, כאשר תוכלו למצוא אותה במגוון חנויות בארץ במחיר ממוצע של 270 שקלים בלבד. בשורה התחתונה? מדפסת נהדרת, נוחה ומומלצת לשימוש ביתי.

נגישות