מחפשים פתרון טכנולוגי לעסק שלכם? הכירו את ארק אוטומציה

טכנולוגיה היא מקור לסיוע לעסקים בדרכים רבות ואין כיום כמעט עסק שלא נזקק לכך. באופן ספציפי יותר, יש עסקים רבים אשר עובדים בצורה נרחבת עם מערכות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות שונות. כמו בנושאי טכנולוגיה אחרים, גם בתחומים אלה יש חשיבות רבה למומחיות, כולל הסתייעות במומחים חיצוניים. הכירו את ארק אוטומציה – החברה שתסייע לכם בפיתוח, ייצור ושיפור מערכות מסוג זה.

אוטומציה, רובוטיקה ומכונות

לא הכול מחשבים ותוכנות כיום. יש עדיין מקום רב בעסקים וצורך חיוני, במערכות רבות שבהם הדגש הוא דווקא על אוטומציה, רובוטיקה ומכונות למיניהן. באמצעות מערכות אלה, עסקים מסוגלים להגביר את הפרודוקטיביות באופן ניכר ואף לעשות דברים שעובדים אנושיים לא מסוגלים לעשות. למעשה, גם בסביבות אלה דרושים מחשבים ויש לעתים קרובות מקום חיוני ומרכזי לתוכנות. השילוב של שני העולמות מעלה את רף האפשרויות, אך גם את הצורך במומחיות. מומחיות אשר לא תמיד נמצאת באופן מלא, בתוך העסק עצמו. חברת ארק אוטומציה מתמחה בנושאים אלה ומסייעת לעסקים אשר משתמשים בכך. החברה גם בעלת ניסיון רב במכניקה עדינה ומיומנת במציאת פתרונות חדשניים ומקוריים בתחום זה, בהתאם לצרכי העסק. ארק אוטומציה מסייעת בפיתוח וייצור לפי דרישת הלקוח וגם בשדרוג טכנולוגיה שכבר קיימת אצלו. אם זה מכונות קווי ייצור או פיתוחים במגוון תחומים ספציפיים, בהם חקלאות, פלסטיקה, מכשור רפואי וגם תעשיה מסורתית. לקוחות אלה, כוללים חברות הייטק, סטארט אפים, חברות "מסורתיות” יותר וגם יוזמות פרטיות שונות.

התמחות מיוחדת ברובוטיקה

רובוטיקה היא הפעולה העצמאית של מכונות מסוגים שונים, תוך הפעלת "שיקול דעת" מסוים שהמערכת מתוכננת לבצע. בעזרת חיישנים, מערכות אלה מסוגלות להגיב לסביבתן בהתאם לנסיבות והן משולבות כיום באינספור פסי ייצור ושימושים נוספים בעסקים. ארק אוטומציה מתמחה באופן מיוחד ברובוטיקה והיא צברה בכך ניסיון רב במגוון פרויקטים. לדוגמה: פרויקט של תא רובוטי למעבדות חומרי נפץ, מערכת רובוטית לקטיף תפוחים וכן קו הרכבה רובוטי. החברה מנוסה במגוון סוגי רובוטים, בהם:

 

 

 

  • SCARA– סוג רובוטים נפוץ למדי, מאחר שהוא קל יחסית לשימוש ותחזוקה וגם זול למדי. רובוטי סקרה נחשבים לרובוטים מהירים וגם מדויקים, אשר רואים בשימוש באופן מיוחד בעסקים בתחום התעשייה הכבדה.
  • "עכביש" – זהו הכינוי הנפוץ, לסוג רובוטים עם גמישות גבוהה במיוחד באפשרויות השימוש. לכן, בין שימושיו הנפוצים, נמצאות עבודות מיון ואריזה. רובוטי עכביש הם גם בעלי יכולות מתקדמות במיוחד של ראייה ממוחשבת.
  • רובוט 6 צירים – כאן מדובר על תכנון של הרובוט, שבו הוא יכול לנוע בשישה צירי תנועה. כמובן, ריבוי הצירים מתבטא ביכולות יישום רבות. למרות שזהו במקור סוג רובוט יקר, חשוב להדגיש שמחירו הולך ויורד עם השנים.

עוד על ארק אוטומציה

להשלמת התמונה, חשוב לציין שחברת ארק אוטומציה עוסקת גם בשורת נושאים נוספים: מכונות הרכבה, מתקני בדיקה, ארונות חשמל תעשייתיים, מערכות בקרה תעשייתית, יישומי איסוף ועיבוד נתונים, עיבוד שבבי ו-CNC ומכונות סדרתיות. החברה הוקמה על ידי שחר חיאל, אשר גם מנהל אותה בפועל. שחר הוא בוגר מסלול הנדסת מכונות בבית ספר צור, בגן התעשייה תפן בגליל המערבי – יוזמה של התעשיין סטף ורטהיימר. לשחר ותק של כעשרים שנה בתחומים של תיכנון ופיתוח מכני, פיתוח מכונות ובניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי-דיסיפלינרים ומערכות הינע. תחת הנהלתו, פועל צוות מקצוענים מנוסה, בהם מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, בקרה ותוכנות  PLC וכן אנשי הרכבה.

לסיכום

פנו לחברת ארק אוטומציה והבטיחו שאתם עובדים עם הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר.

נגישות