מה זה איחוד הלוואות והאם זו פעולה כדאית? שווה לשמוע את מה שיש ל"חכם משכנתאות" להגיד בנושא

החיים הם מסלול מלא פניות, צמתים והוצאות. יש צורך להסתדר עם משכורת סטנדרטית ובו זמנית לשלוח את הילדים לחוגים, לשלם חשבונות, לשפץ את הנכס, לרכוש רכב שני וכדומה. מה עושים? חוסכים, וכשזה לא מספיק, מתפתים לקחת עוד הלוואה. הלוואה מעניקה תחושה שהכול אפשרי. "פשוט" לוקחים הלוואה וזוכים לשלם על עוד צורך כזה או אחר. עם זאת, מי שיש לו כמה הלוואות מבין שלא מדובר בפתרון אמיתי. הלוואה נוספת רק גורמת לחוש חוסר שליטה, כך שמדובר במערבולת של חובות שקשה לצאת ממנה. לפני שנסחפים עמוק פנימה וממהרים לקחת הלוואה נוספת, מוזמנים להכיר דרך יציאה מבטיחה. על איחוד הלוואות כבר שמעתם? נכון להיום מדובר בדרך האידאלית ביותר להחזיר שליטה על מצב העובר ושב.

ממנפים את הנכס

אם יש לכם יותר משתי הלוואות פעילות ומרגישים שהתנאים אינם משרתים את האינטרסים שלכם, המשיכו לקרוא, ייתכן שבעוד 2 דקות גם אתם תבינו מה מוטב לעשות. איחוד הלוואות מבית חכם משכנתאות נועד עבור כל מי שמרגיש חנוק בשל עודף ההלוואות, ובמקביל יש לו נכס. מה אם כן עושים? הרעיון לכאורה פשוט. ממשכנים את הנכס הקיים, כך שניתן להשיג הלוואה עד לגובה של 80% מערך הנכס. מנקודה זוכים לפרוע את סך החובות ובמקביל למזער באופן ניכר את ההחזר החודשי. כיצד? הלוואה גדולה (בתמורה למשכון הנכס) מאפשרת לפרוס את החוב הכללי על פני תקופה יותר ארוכה, ובו זמנית למזער באופן ניכר את סכום ההחזר החודשי. באופן שכזה זוכים לחסוך אלפי שקלים מדי חודש – זוכים להתאפס כלכלית, ועל הדרך לחוש בשליטה מחודשת על ההון האישי.

 

 

האם איחוד הלוואות נכון גם עבורכם?

אם יש לכם נכס ובמקביל מצבור של הלוואות מעיקות, מוטב לשקול איחוד הלוואות. אם נאלצים להחזיר מדי חודש סכומים מאוד גבוהים, מוטב לשקול איחוד הלוואות. אם מרגישים מאוימים מעודף הלוואות, מוטב לשקול איחוד הלוואות. אם חושבים שתנאי הריבית הקיימים גורמים לשלם סכומים משמעותיים ללא היגיון, מוטב לשקול איחוד הלוואות. עניתם בחיוב על אחד מהתרחישים שציינו? יועצי חברת חכם משכנתאות ישמחו להראות לכם כיצד גם אתם מסוגלים להתחיל דף חדש שכולל רק הלוואה אחת. הלוואה שמציעה תנאי ריבית טובים, לצד תנאי פריסה מתחשבים.

ליווי מקיף ויעיל

לקוחות חכם משכנתאות מספרים שבזכות איחוד הלוואות הם זכו לחסוך מדי חודש אלפי שקלים, עובדה שמסייעת לחזור לחוש בשליטה כלכלית. עידו עוז, הבעלים של חברת חכם משכנתאות, מסביר שלקוחות החברה לא רק זוכים לאפס חובות וליהנות מתנאי הלוואה מתחשבים, אלא בין היתר מקבלים בונוס משמעותי – טיפים יעילים עבור התנהלות כלכלית תקינה, וזאת מתוך מטרה למנוע ממצב של עודף הלוואות לחזור על עצמו. עוד עוז מציין שהחברה נהנית מאחוזי הצלחה מאוד גבוהים, וזוהי תחושת סיפוק אדירה.

הנכס שלכם שווה פעמיים

כפי שניתן להתחיל להבין , איחוד הלוואות אינו פתרון קסמים, אלא מדובר ביכולות, מינוף קשרים ובשלל חישובים שדורשים ניסיון עשיר. נציין שאין לראות בנכס ששייך לכם רק בית, אלא גם יש לראות בו כלי חשוב שמסייע לצאת מכדור שלג של הלוואות. כל שצריך לעשות זה לנצל בצורה מושכלת את נתוני הפתיחה, כך שתוכלו לצאת לדרך כלכלית חדשה.

לסיכום

בכול הנוגע להוצאות ובטח להלוואות, יש צורך ביד מכוונת, כך שבין אם מבקשים לקחת משכנתא, למחזר משכנתא קיימת, או לאחד הלוואה, סיוע מקצועי יתגלה ככלי משמעותי ששווה אלפי שקלים. היו מודעים לכך והקפידו לקבל את הסיוע המקצועי ביותר. בהצלחה!

נגישות