6  מקצועות שיאפשרו לכם עבודה מהבית בצפון

אין ספק כי העולם הדיגיטלי משנה את חוקי המשחק בעולם התעסוקה, ועדות לכך קיבלנו בזמן תקופת הקורונה אשר גרמה לרבים לעבוד מהבית, בעקבות כללי הסגר החברתי. אולם, מגפה זו היא רק טריגר למגמה כלל עולמית שמאפשרת לכל עובד או עובדת להימנע מפקקים וחיפוש חנייה ולעבוד באופן נוח מהבית, גם כאשר מתגוררים באזור הצפון. אם אתם מחפשים עבודה שתאפשר לכם לעבוד מהמשרד הביתי, להלן חמש מקצועות שכדאי להכיר:

קידום אתרים אורגני

תחום קידום האתרים נמצא במגמת תאוצה, וזאת בשל ביקוש גבוה מצד בעלי עסקים לטובת קידום העסק בפלטפורמות הדיגיטליות ותוך שימת דגש על מנוע החיפוש גוגל. מומחה לקידום אתרים אורגני עידן בן אור מסביר כי מדובר בעבודה שאינה דורשת הגעה פיזית למשרד מאחר ועם הכלים החדשניים של קידום אתרים, היכולת לעבוד מהבית איננה מוגבלת ולכן רבים מאלו שעוסקים בתחום מחליטים לעבוד מהבית או מבתי קפה ובהתאם לכך גם להרוויח סכומים נאים כעצמאיים או כשכירים המועסקים אצל חברה המתמחה בתחום של קידום אתרים. כל מה שצריך הוא חיבור לרשת האינטרנט וכן הכשרה מקצועית, ויש לכם עבודה שהיא גם מגלמת מבחינת השכר אבל גם גמישה מבחינת היכולת לעבוד מכל מקום בארץ, ואפילו בעולם.

מכירות

תחום המכירות נחשב לאחד התחומים המבוקשים בשוק התעסוקה. בשנים האחרונות החלו מעסיקים לאפשר לעובדים שרוצים לעבוד בתחום המכירות לעבוד מהבית, מאחר וכיום ישנם כלים המאפשרים למדוד את התפוקה ואת העמידה ביעדי המכירות באופן דיגיטלי וללא צורך בהגעה פיזית למשרד כמו גם היכולת לבצע את שיחות המכירה דרך אמצעים דיגיטליים שאינם דורשים חיבור פיזי למשרד.

5  מקצועות שיאפשרו לכם עבודה מהבית בצפון

גרפיקה

גרפיקאים יכולים לעבוד מכל מקום על תוכנות עיצוב מתקדמות אותן מתקינים על גבי המחשב הנייד או הנייח. מאחר וישנן אפליקציות לניהול משימות כמו גם שיתוף של קבצים, יותר ויותר גרפיקאים מחליטים לזנוח את המשרד ולספק שירותי גרפיקה לעסקים או לאנשים פרטיים מהמשרד הביתי, כאשר מדובר בתחום מבוקש מאוד לתעסוקה המגלם בחובו גם יכולת להשתכר סכומים גבוהים של כסף לצד סיפוק מההיבט המקצועי.

שיווק דיגיטלי

מאחר ואנו חיים בעידן שבו לכל עסק יש נכס דיגיטלי בדמות דף ברשתות החברתיות, אתר אינטרנט ועוד, נדרש איש מקצוע אשר ינהל את האופרציה הזו באמצעות ניטור של נתונים כמו גם העלאת תכנים באופן קבוע. למרות שמדובר בתחום חדש באופן יחסי, הוא נחשב לתחום תעסוקה בולט בשוק התעסוקה ומהווה גם הזדמנות בעבור עובדים שרוצים לעבוד מהבית, לנהל את הנכסים של הלקוחות תוך שמירה על קשר וקצב התקדמות דרך קיום פגישות דרך הזום או דרך מערכת לניהול משימות.

שוק ההון

אחד המקצועות שיאפשרו לכם לנהל את הזמן שלכם מבלי לצאת הבית הוא כמובן מסחר בשוק ההון. מסחר בשוק ההון יאפשר לכם לסחור במניות בשעות אחר הצוהריים, משעה ארבע בישראל, כך שכל הבוקר פנוי ופתוח עבורכם לסידורי היום יום, בהתנהלות נוחה עם הילדים וכו'.

אם אתם עדיין לא עוסקים בתחום אנחנו ממליצים ללמוד אותו לפני שמתחילים לסחור בכדי להימנע מטעויות במסחר ולהתמקד ברווחים הפוטנציאלים הגדולים שאפשר ליהנות מהם במסחר בבורסה.

אחד המקומות הטובים שבהם אפשר ללמוד את המקצוע הוא מכללת פסגות, שיכולים להקנות לכם כלים לסחור נכון ונגזרת מכך להרוויח מבלי לצאת הבית.

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן לעסקים ולמקדמי אתרים מהווה הזמנות מצוינת בעבורכם כתושבי הצפון ליצור נתיב הכנסה המאפשר לכם לעבוד מכל מקום, מאחר וכותב תוכן אינו צריך להגיע למשרד באופן פיזי אלא נדרש רק חיבור לאינטרנט ולמחשב. הביקוש לכותבי תוכן נמצא במגמת זינוק בשל הביקוש מצד בעלי עסקים להעלאת תכנים ועל כן מדובר בעבודה מרתקת המשלבת לא רק יכולת להתפרנס בכבוד אלא גם חשיפה לאינפורמציה מרתקת במגוון נושאים ותחומים שתעניק לכם במסגרת העבודה ערך מוסף משמעותי לידע הכללי.

 

לסיכום, עבודה מהבית באזור הצפון מאפשרת לכל אחד ואחת להרוויח סכומי כסף נאים לצד קבלת יתרונות רבים כמו נוחות, ניהול זמנים בקצב שלכם וכן הימנעות מפקקים וחיפוש חנייה. אולם, בשביל להשתלב בתחומים אותם ציינו נדרש לעבור הכשרה – בין אם דרך קורסים ייעודים או שיעורים המועברים ע"י אנשי מקצוע בתחום, לטובת התמקצעות.

נגישות