סט: כל מה שמעשנים צריכים

סט למעשנים

אם עד לפני מספר שנים עולם העישון היה מבוסס על סיגריות, כיום התמונה השתנתה לחלוטין בזכות שימוש הולך וגובר בטבק כמו גם מכשירי אידוי. כידוע, עישון מסוכן לבריאות ולמעשה ההתמכרות לעישון נחשבת להתמכרות המובילה בעולם, בעקבות זינוק במספר המעשנים – גם בגילאים צעירים. יחד עם זאת, בעבור מעשנים רבים חווית העישון איננה שלמה ללא סט של אלמנטים שיהפכו את החוויה לנוחה יותר. מה כל מעשן צריך בשל הסט המושלם? להלן סקירה בנושא שאיננה מהווה המלצה לעישון, מאחר ומדובר בסכנה בריאותית לא רק לכם, אלא גם לסביבתכם.

קייס לטבק

כל התיק שלכם מפוזר בטבק? ובכן, אתם לא לבד. מדובר באחד האלמנטים המציקים ביותר בכל הקשור לעישון, בייחוד לאור אובדן של כמות מכובדת של טבק שעלותו זינקה בשנים האחרונות. על מנת לשמור על הטבק וכך ליצור מערך מסודר יותר, רצוי לבצע רכישה של קייס לטבק. קייס לטבק הוא מוצר חובה בעבור כל מעשן, כאשר היום ניתן להזמין סט בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על התאמה אישית מבחינת הגודל כמו גם העיצוב, כל זאת מתוך מטרה לאחסן את הטבק באופן נוח כמו גם נגיש.

קייס למצית

רבים מהישראלים שחוזרים מהטיול להודו כמו גם ממרכז אמריקה רוכשים קייס למצית, כאשר מדובר באקססורי יפהפייה שגם יבליט את המצית שלכם אבל גם יהפוך את המצית לייחודית ותואמת לטעמכם האישי, בייחוד לאור היכולת להזמין קייס בצבעוניות עזה ועם שימת דגש על תפירה אישית של השם שלכם ועם יכולת להוסיף גם מצמד שבו ניתן להיעזר בשביל לא לאבד את המצית היקרה שלכם.

שואב אבק שולחני

שואב אבק שולחני בצורה של פטריה מהווה פתרון מצוין בעבור לכלכוך שמצטבר כתוצאה מפיזור של טבק על השולחן. במקום להתחיל ולאסוף את הטבק, כל מה שצריך לעשות הוא להעביר את שואב האבק השולחני ובכך ליצור מרחב נעים ונוח במינימום מאמץ. העלות הכספית של השואב היא נמוכה ביותר ועל כן מדובר באביזר שהוא בגדר חובה לכל מעשן, בייחוד בעבור מעשני טבק.

ספרי לנטרול ריח

הריח של עשן הסיגריות הוא אחד הסממנים המזוהים ביותר עם מעשנים. פיתוח חדשני בדמות ספרי לנטרול ריח מאפשר לכם להימנע מריחות חזקים של עשן הסיגריות או האידוי, כל זאת באמצעות שימוש בתמציות ושמנים ייחודים שמאפשרים לנטרל באופן מידי את הריחות שנוצרים כתוצאה מעישון, בייחוד כאשר נכנסים לחדר עם ריח חזק מאוד של סיגריות.

קססה

על מנת ליצור חווית עישון מקסימלית המאפשרת למצות את צמח הקנאביס, כל מעשן צריך קססה איכותית. מדובר במכשיר ידני או חשמלי שמאפשר לפורר את החומר ובכך למצות אותו במלואו, כאשר המגוון של הקססוניות הוא עצום וכולל קססות קטנות או גדולות לצד עיצובים מיוחדים שישדרגו את חווית העישון ואף יקצרו לכם תהליכים מעיקים. קססונית איכותית תחזיק מעמד למשך זמן רב ואף תהפוך לחלק בלתי נפרד מתמהיל העישון שלכם, ועל כן מדובר בפריט שהוא בגדר חובה בעבור כל מעשן שצורך קנאביס באופן חוקי.

לסיכום

רכישה של אקססוריז למעשנים מהווה דרך מצוינת לטובת יצירה של מערך עישון נוח ונגיש. בעידן הדיגיטלי ניתן לבצע רכישה של אביזרי עישון בהתאמה אישית הן מבחינת העיצוב והן מבחינת התאמה למסגרת התקציב, בייחוד לאור היכולת לנצל מבצעים כמו גם לבצע רכישה מרוכזת של אקססוריז בעבורכם ובעבור החברים המעשנים.  יחד עם זאת צריך שוב להדגיש כי עישון מסוכן לבריאות ועשוי לחשוף אתכם כמו גם את יקירכם לסכנות בריאותיות חמורות.

 

נגישות