ספק אינטרנט לעסקים? ITC הוא בדיוק מה שאתם צריכים

עסקים משתמשים כיום בחיבור לרשת האינטרנט, באופן נרחב ביותר. זאת, במיוחד על רקע השימוש הנרחב בשירותי ענן, אך לא רק. אי אפשר לתפקד כיום למעשה בעולם העסקים, בלי חיבור כזה. כמובן, לא די בחיבור עצמו, אלא חיוני שהוא יהיה אמין ושהספק יהיה מקצועי באמת. אז כיצד בוחרים ספק אינטרנט טוב לעסקים? ומדוע ITC עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם בהקשר זה?

מענה מלא לחיבור לאינטרנט

חברת ITC מתמחה באספקת שירותי תקשורת עסקיים ובאופן מיוחד, בשירותי חיבור לרשת האינטרנט. למעשה, לעסקים אשר מחפשים ספק אינטרנט Itc מציעה שני סוגי שירותים בסיסיים וחשובים: ספק תשתית וספק אינטרנט.

נזכיר, כי ספק תשתית הוא הספק שמחבר אתכם ממבנה העסק והלאה, אך למעשה לא מחבר אתכם כל הדרך לרשת העולמית. ספק התשתית רק מחבר אתכם בפועל ל"ספק האינטרנט" או ה-ISP (Internet Service Provider). ה-ISP מחבר אתכם הלאה, לרשת האינטרנט הבינלאומית עצמה.

שירות מקצועי לעסקים ועוד

החיבור מגיע עם כל הדרוש לעסקים, אשר דרישותיהם כמובן גבוהות יותר, ביחס למשתמשי אינטרנט פרטיים. החברה מעסיקה מקצוענים מנוסים, עם רקע מחברות תקשורת בולטות. תודות לכך, חברת  itcיכולה להשלים את החיבור לאינטרנט, עם תמיכה טכנית זריזה וברמה גבוהה.

רישות אלחוטי איכותי

אין ספק, כי חיבור קווי לרשת האינטרנט עדיין נחוץ בעסקים רבים והוא סוג בסיסי של הצעת חיבור כזה. עם זאת, ישנו מקום רב גם לשימוש ברשתות אלחוטיות פנימיות, כבסיס לחיבור לאינטרנט. ואכן, בתור ספק itc לא מסתפקת רק בחיבור הרגיל, אלא מציעה גם שירות פרימיום Wi-Fi לעסקים. שרות זה מתבטא בהקמת רשת מהירה, איכותית ומאובטחת. רשת זו תספק לכם יכולת לחבר לאינטרנט בקלות עובדים ולקוחות, מכל התקן מחשוב בעל דפדפן ומכל מקום ברחבי המבנה. בין אם זה עובד עם טאבלט שמסתובב ברחבי מחסן חלפים או לקוח שממתין בקבלה, אתם מכוסים עם חיבור זמין ויציב. החברה מציעה למטרה זו ליווי צמוד, החל משלב התכנון ועד ההתקנה והשימוש ברשת האלחוטית.

ספק אינטרנט לעסקים? ITC הוא בדיוק מה שאתם צריכים

שירותי אבטחה

מעניין וחשוב לציין, ש-ITC מציעה לעסקים גם שירותי אבטחה שימושיים. אלה כוללים

שירות IPVPN – שירות הקמת רשת פרטית וירטואלית, אשר תספק הגנה על התקשורת שלכם.Virtual Private Network היא שיטה ידועה לעשות זאת, אשר בעלות משתלמת ולא גבוהה, משפרת משמעותית את אבטחת התקשורת. יש לכך השלכות שונות וחשובות, מהיבטי פרטיות, מניעת ריגול תעשייתי וצמצום יכולתם של האקרים לתקוף אתכם.

אנטי ספאם iGuard – זה הוא שירות אבטחה מיוחד, אשר מבוסס על סינון תכנים. הרעיון הבסיסי שבו, הוא צמצום חשיפת עובדים בגלישה באינטרנט, לאתרים ולתכנים לא ראויים ואף מסוכנים. תכנים כאלה, הולכים במקרים רבים ביחד עם נוזקות שונות. כך שהתרחקות מהם, גם מרחיקה אתכם מצרות למיניהן ומהאקרים. תוכלו לקבוע בעצמכם הגדרות סינון. כמו כן, ניתן לנסות את השירות בחינם, למשך חודש. אין צורך בהתקנה מקומית של התוכנה – השירות הוא באינטרנט בלבד.

ויש עוד

למעשה, ITC מציעה עוד שירות שעשוי לעניין עסקים, של שימוש בכתובת IP קבועה. שימוש בכתובת "סטאטית" מסוג זה, מספק מבחינה טכנית זיהוי ייחודי של מחשבים בזמן התקשורת דרך האינטרנט. ניתן להשתמש בכך למטרות שונות, בהן שיתוף מדפסות רשת, מתן כתובת IP אחת קבועה לכול השרתים ברשת, הוספת נתב לרשת או שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה.

לסיכום

אם אתם עסק שמחפש ספק אינטרנט, כדאי לכם מאוד לנסות את ITC.

נגישות