שיפוץ חדר האמבטיה: 5 טיפים לשיפוץ ועיצוב לחדר רחצה כמו בבית מלון

חושבים לשפץ את חדר האמבטיה שלכם? הגעתם למקום הנכון, קבלו 5 טיפים לעיצוב חדר רחצה כמו בבית מלון.

בוחרים קבלן שיפוץ אמין

לפני שאתם ממהרים לסגור עם קבלן שיפוצים, העסיקו קבלן שיפוצים מוסמך ומנוסה. ראשית, קראו את כל הביקורות שיש על קבלן השיפוצים ברשת, אחרי הכל אין כמו ניסיון אישי של אנשים שכבר עבדו עם הקבלן הזה על מנת להעיד על המקצועיות שלו. במידה ואתם מרגישים שהביקורות הן מעורבות ולא מדובר בבעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות, פשוט אל תסגרו איתו וחפשו קבלן שיפוצים אחר.

קבלן שיפוצים אמין זה קבלן שיגיע אליכם לביקור מקדים על מנת לתת לכם הצעת מחיר מסודרת שלוקחת בחשבון את כל השלבים של השיפוץ. בנוסף, מדובר בקבלן שיסגור אתכם מחיר מראש ולא פחות חשוב מזה, יתחייב ללוחות זמנים וגם יעמוד בהם, הדבר האחרון שאתם צריכים על הראש זה קבלן שיפוצים שימשוך לכם את העבודה ויעכב לכם את הפרויקט כי יש לו פתאום פרויקט אחר משתלם יותר.

לוקחים כמה הצעות מחיר

לפני שאתם סוגרים עם בעל מקצוע אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה הצעות מחיר על העבודה. אתם לא תאמינו כמה הבדלים תוכלו למצוא בין בעלי המקצוע השונים ויתכן מאד שתצליחו להשיג מחיר טוב יותר. כשיניו לכם כמה הצעות מחיר ביד, תוכלו לעשות משא ומתן בין בעלי המקצוע השונים שירגישו שהם בתחרות עליכם. הצעת המחיר חייבת להיות מסודרת וברורה ואם אתם מקבלים הצעת מחיר מבולגנת, פשוט אל תסגרו עם בעל מקצוע כזה.

מגדירים את התקציב מראש

זכרו שאתם משפצים את חדר האמבטיה ולא את כל הבית, מה שאומר שאנחנו עדיין מדברים על פרויקט קטן יחסית וגם התקציב שאתם מקצים לו צריך להיות בהתאם. אם לא תגדירו את המטרות של השיפוץ ואת התקציב שאתם יכולים להקצות לו, יש מצב שתמצאו את עצמכם משפצים אזורים אחרים בבית שלא חשבתם לשפץ אותם ותוציאו הרבה יותר כסף. אגב, גם במידה ושיפוץ האמבטיה הוא רק חלק משיפוץ כולל של הבית, עדיין אנחנו ממליצים לכם להגדיר את התקציב מראש על מנת שלא תחרגו ממנו.

שיפוץ חדר האמבטיה: 5 טיפים לשיפוץ ועיצוב לחדר רחצה כמו בבית מלון

בוחרים כלים סניטריים איכותיים

אחרי שעשיתם את כל ההכנות, זה הזמן לצאת לדרך עם השיפוץ עצמו. כאן אנחנו כבר ממש לא ממליצים לכם לחסוך וללכת על הכלים הסניטריים האיכותיים ביותר. אם אתם מתקינים אסלה בחדר האמבטיה, אנחנו ממליצים לכם ללכת על אסלה סמויה שמיכל ההדחה שלה מוחבא בתוך הקיר. זה אמנם קצת יקר יותר ודורש הכנה מוקדמת, אבל שיפוץ חדר האמבטיה הוא זמן מעולה בשביל זה ואם תרצו לעשות את זה אחרי השיפוץ זה יהיה מורכב מאד.

בחרו בקרמיקה יוקרתית

חדר האמבטיה שלכם יכול להיות מושלם, אך אם הצבע של הקרמיקה ברצפה או בקירות לא יתאים, לא עשיתם בזה שום דבר. ראשית, אנחנו ממליצים לכם לחפות את הקירות ממש עד לתקרה, על מנת להגן עליהם מהלחות הרבה שיש במקלחת. בנוסף, מומלץ מאד ללכת על גוון שונה מזה שקיים בבית על מנת לייחד את החדר הזה. למשל, אם בבית יש לכם ריצוף בהיר, בחרו בריצוף אפור שיעניק לחדר האמבטיה מראה יוקרתי ושונה.

לסיכום, אם אתם רוצים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם במהלך השיפוץ, אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה, כך תוכלו להשיג מראה של בית מלון.

נגישות