ישנים מעולה – עכשיו גם בצפון: מותג המזרנים גטה נוחת בחיפה

בעידן המודרני, רבים חווים בעיות בשינה שמגיעים לידי ביטוי באיכות שינה ירודה אשר משפיעה על איכות החיים באופן ישיר. למעשה, בשביל לישון מעולה צריך להשקיע בכל פרט בחדר השינה, כאשר הפריט החשוב ביותר הוא ללא ספק המזרן שלכם. החדשות הטובות הן שכעת ניתנת האפשרות גם לכם כתושבי הצפון לקבל חווית שינה איכותיות וטובה יותר מאי פעם, כל זאת בזכות מותג המזרנים המוביל בעולם גטה אשר נוחת בחיפה ומציע סטנדרט שירות, ממש כמו באירופה.

גטה – מותג המזרנים המוביל בעולם

המותג גטה הוא מותג מזרנים מוכר ומוערך מאוד בעולם, ועדות לכך ניתן למצוא במזרנים של החברה אשר זכו בתואר מוצר השנה מזה כ-6 שנים ברציפות באנגליה. גטה חרטה על דגלה לספק לקהל לקוחותיה חווית שינה חדשנית המבוססת על מזרן עשוי 100% לטקס טבעי המיובא ישירות מהיערות הטרופיים.. לאור ההצלחה בעולם כמו גם בישראל, גטה חנות מזרנים בחיפה נפתחה ומציעה לכל לקוח להשקיע את כספו בחוכמה, כחלק מיצירה של תמהיל רכישה המבוסס על מזרנים איכותיים וכן תקופת התנסות למשך כ-100 ימים, כל זאת מתחוך מטרה לוודא כי המזרן אותו אתם רוכשים יתאים באופן מדויק לצרכים הנדרשים שלכם.

מה תוכלו למצוא בחנות החדשה של המותג?

אזור הצפון נחשב לאזור מבוקש מאוד למגורים כמו גם בילויים, לא מעט בזכות הופעות רבות כמו גם חיי חברה תוססים. אולם, בעבור תושבי הצפון שמתמודדים עם הפרעות שינה או רוצים ליצור איכות שינה משופרת, היכולת לבצע רכישה של מזרנים איכותיים הייתה מוגבלת עד בלתי קיימת. כעת, בזכות הגעתה של חברת גטה לעיר גם אתם תוכלו להתרשם מחנות מעוצבת הכוללת לא רק מזרנים מצוינים אלא גם מוצרים נלווים כמו: מיטות, כריות, כיסוי טופר למיטה וכן ליווי אישי המתבצע במסגרת סטנדרט שירות מהגבוהים בישראל. עדות לכך ניתן למצוא בתגובות האוהדות שקיבל המותג מצד צרכנים שדיווחו לא רק על שביעות רצון כתוצאה מהרכישה אלא גם בעקבות סטנדרט השירות אלא גם בשל העיצוב החדשני וכן המעטפת אותה מקבלים, בהתאמה אישית לצרכים ולמטרות האישיות של כל לקוח.

 

 

יצירת איכות שינה משופרת – קל ופשוט יותר מאי פעם

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים מדווחים על קשיי שינה וכן עייפות הולכת וגוברת, כאשר גיבוי לכך ניתן למצוא בשורה של סקרים שנערכים בתחום. אם גם אתם מרגישים כי אתם מתעוררים עייפים  למרות שישנים לילה שלם, הגיע הזמן להתקדם לעבר הדור הבא של המזרנים – כל זאת באמצעות יצירת קשר עם חברת גטה המציעה מגוון רחב של מזרנים, בהתאמה אישית. הייחודיות של המזרנים נובעת מתוך היותם עשויים חומר גלם טבעי שנחשב לא רק לעמיד במיוחד אלא גם אידיאלי בעבור מבוגרים כמו גם ילדים שסובלים מאלרגיה. עם אחריות מלאה בגין הרכישה וכן ליווי אישי המתבצע לכל אורך תהליך הרכישה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם יוצרים איכות שינה משופרת באופן קל, פשוט ובעל פוטנציאל לטווח הרחוק.

לסיכום

המותג גטה הגיע לחיפה וכעת לתושבי האזור ישנה את האפשרות ליצור חווית שינה חדשנית המבוססת על רכישה של מזרן לטקס. הצוות המקצועי של המותג זמין בעבורכם גם בחנות וגם בפלטפורמה האינטרנטית, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית נבונה. זה הזמן להגיע לחנות ובכך לשדרג את חדר השינה עם מזרן אורטופדי שיעניק לכם חווית שינה משופרת, ללא לילות לבנים שפוגעים באיכות החיים.

נגישות