חיסכון כסף ויעילות שיא: שירותי מזכירות במיקור חוץ הם הפתרון לעסק שלכם

אתם בעלי עסק חדורי מוטיבציה למנף, ליזום וליצור שינויים אשר יהפכו את העסק שלכם ליותר ויותר נצרך ורלוונטי. אולם, המציאות טופחת על הפנים כאשר אתם נאלצים להתמודד עם כל כך הרבה משימות בירוקרטיות בדרך להצלחה. העיסוק האפור בכתיבת מייל חיפוש חשבונית ותכתובות שונות גוזל מזמנכם ומרצכם ומעכב אתכם מעוד פגישת עבודה יעילה ודחופה.

עבור עסקים קטנים ובינוניים פעמים רבות נראה שאין ברירה. העלויות הכרוכות בהעסקת מזכירה המחייבת זכויות סוציאליות, פנסיה, נסיעות עמדת מחשב ציוד משרדי ועוד מהווים מכשול כלכלי בדרך לפתרון הבעיה. במקרה כזה, שירותי מזכירות עשויים להתגלות כיעילים מאוד . שירותי מזכירות מציעים לעסקים ליהנות מכל היתרונות של שירותי משרד ואדמיניסטרציה, בלי ההוצאות הגבוהות הכרוכות בהעסקת עובד מטעם החברה עצמה. זה בעצם ליהנות משרותי משרד בלי להעסיק מנהלת משרד וכך לחסוך משמעותית בעלויות.

המוצר:

שיטת מיקור חוץ מאפשרת לכל עסק או אנשי מקצוע לקבל שירותים של מומחים בתחומים שונים בהוצאות פחותות וביעילות על מנת להבטיח את הצלחת העסק . בנושא של שירותי מזכירות במיקור חוץ, בעל/ת עסק מקבל מהחברה הנותנת את השירותים ,מענה לכלל השירותים האדמיניסטרטיביים שנדרשים. החל מניהול יומנים ותיאומי פגישות, דרך ניהול סדר עבודה ומאגר מידע, התנהלות שוטפת מול הספקים, מתן מענה ללקוחות החברה, ניהול וארגון התכתבויות באופן שוטף, חידוש רישיונות, טיפול בהזמנות ועוד.

חיסכון כסף ויעילות שיא: שירותי מזכירות במיקור חוץ הם הפתרון לעסק שלכם

 

 

כמה זה עולה?

מדובר בתמחור המשתנה לפי אופי השירות הנדרש וכמות השעות החודשיות הנדרשות לעסק.

שירותי משרד ומזכירות מותאמים לצרכים של העסק – ומציעים מגוון רחב של שירותים, מתוכם ניתן לבחור בשירותים המתאימים עבור כל עסק ועסק:

שירות משרדי:

החברה לומדת את הצרכים של העסק לפרטי פרטים ודואגת להתאים לו מנהלת משרד שהיא מומחית בעולם התוכן של העסק. החל מתחום המכירות ביטוח ועד עולם הרפואה והאסתטיקה.

גבייה והנהלת חשבונות:

ליווי עסקים בכל הקשור להנהלת החשבונות, שמירה על קשר רציף עם רואה החשבון של הלקוחות. בשאיפה לחסוך לבעל העסק את  העומס הכרוך בהתעסקות עם החשבונות והגבייה. זאת ועוד, בבניית תזרים העסק, קשר מול ספקים, ניהול המלאי, קבלת סחורה,  תשלומים לספקים ולעובדים והתנהלות מול הרשויות.

שיווק ופרסום דיגיטלי:

כיום, יותר ויותר עסקים מבינים את חשיבות הנוכחות בעולם הדיגיטלי. ניתן להעניק מענה רחב בתחום – החל מעיצוב ומיתוג לעסק, דרך ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם ועד מענה שוטף לפניית לקוחות, בניית קמפיינים ברשתות החברתיות, ניהול שוטף של אתר העסק, קידום בגוגל ועוד.

אם כך קיימות מספיק סיבות טובות להתחיל עכשיו בשירותי משרד ומזכירות:

*  עלות אטרקטיבית  בהשוואה להעסקת מזכירה.

*   שירותי משרד ומזכירות מותאמים לצרכים של כל עסק ועסק – מגוון רחב של שירותים, מתוכם ניתן לבחור בשירותים המתאים עבור העסק.

*   רמת שירות מעולה -מענה מקצועי לטלפון והביטחון שהכול בטיפול ולהכל מגיע מענה אמיתי.

*   ארגון וניהול – מומחיות בארגון וניהול זמן, משימות, סדרי עדיפויות, חומרים משרדיים, פרטי קשר של ספקים ולקוחות. כל אלו ועוד כדי לייעל את תהליכי העבודה ולקדם את העסק.

*   שימוש בטכנולוגיה מתקדמת – ייעול תהליכי העבודה והשירותים באופן שוטף ע"י שימוש בטכנולוגיה ותקשורת מתקדמים.

לתשומת לב:

לא תמיד קל לנו לכווץ את עצמנו, לשנות הרגלים ולהיפתח לאופנים חדשים בהם נוכל להתפנות להיות יותר יצרניים, יותר אטרקטיביים ויותר רלוונטיים בשוק הכלכלה. לרובנו המוכר והנוח עדיף על החדש והשונה גם אם אנחנו די מדשדשים במקום ומפספסים הזדמנויות לצמיחה. אך אם נשכיל להיות גמישים וקשובים למה מה שיש לשוק להציע הרי שסוף סוף נוכל להתפנות לצמיחה ולהצלחה.

נגישות