נוסעים לדרום: אטלנטיס תיירות מביאה את כל האטרקציות השווה באילת

מדרימים לאילת? אנחנו בטוחים שאתם בהתרגשות שיא. אם אתם רוצים ליהנות מחופשה רגועה עם לוח זמנים מסודר, אנחנו ממליצים לכם לסגור מראש את אחת מהאטרקציות השוות האלה.

לפני שיוצאים – סוגרים אטרקציה מראש

אנחנו מניחים שאתם נמצאים בהתרגשות שיא לקראת הנסיעה לאילת, בטח ובטח הילדים שלכם. במיוחד אם אתם גרים בצפון, מדובר בנסיעה ארוכה במיוחד וזו בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו ממליצים לכם לסגור את כל האטרקציות מראש, עוד לפני שיוצאים. כאן בדיוק נכנס לתמונה האתר של אטלנטיס תיירות, אתר המציג את כל האטרקציות הכי שוות באילת ומאפשר לכם להזמין מקום לכל אחת מהן מראש. כך אם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם מגיעים לחופשה עם לוח זמנים מוגדר מראש, לא צריכים לבזבז את הזמן על חיפושים, פשוט מגיעים ולוקחים חלק באטרקציה שנרשמתם אליה מראש.

אילו אטרקציות מומלץ לסגור?

אטרקציות במים

אם בא לכם על אטרקציה שמשלבת גם קפיצה למים או ספורט ימי, אנחנו ממליצים לכם להירשם לאטרקציות הבאות. מי לא מכיר את האטרקציה הישנה והטובה של בננה באילת? נכון, אמנם אטרקציה ותיקה מאוד אך עדיין מדובר באטרקציה מבוקשת. אתם והילדים שלכם רוכבים על גבי בננה מגומי שקשורה לסירת מנוע מהירה במיוחד וכל המטרה שלכם כעת היא לא לעוף למים. רוצים רמז? אתם לא תצליחו לעמוד במשימה.

אם בא לכם על אטרקציה מטורפת יותר במים, אתם צריכים ללכת על הקרייזי שארק. מדובר בחוויה כיפית ורטובה במיוחד, נסיעה מהירה על ספה בים המושלם של אילת. דמיינו לכם שאתם יושבים ביחד עם כל המשפחה בסלון שפשט טס על המים במהירות מטורפת וכל המטרה שלכם היא, גם כאן, לא לעוף למים. טיפ מאיתנו, מחכה לכם הנאה מטורפת ורטובה במיוחד, אתם הולכים למצוא את עצמכם מהר מאוד בתוך המים.

נוסעים לדרום: אטלנטיס תיירות מביאה את כל האטרקציות השווה באילת

אטרקציות ביבשה

אם אתם אוהבים את הרגליים שלכם על הקרקע, מומלץ לבחור באטרקציות הבאות. נתחיל בקצב איטי, טיול חמורים בנוף המדברי של אילת, כשבמהלך הטיול תעברו בנחת שלמה ונחל צפחות ובין לבין גם תיהנו באירוח בדואי עם לאפות ותה טעים. תוכלו גם לבחור בטיול גמלים שיוצא מחוות הגמלים של אילת, מקום קסום ומרהיב ביופיו, הכל בקצב איטי, נושמים ומריחים את המדבר.

אנחנו מעלים קצב ומעלים אתכם על כלים מטורפים לטיול אדרנלין במדבר. האופציה הראשונה היא טיול טרקטורונים בנוף המדברי של אילת, ממש בסמוך לצוקים המטורפים של המדבר. תוכלו לקחת טרקטורון לזוג או לארבעה, זה לא באמת משנה, אנחנו מבטיחים לכם שתחוו את הנוף הפראי של אילת דרך הרגליים. אופציה נוספת עבורכם היא לקחת טיול רייזרים, כלי מתקדם יותר שיאפשר לכם ליהנות מנסיעה פראית אומנם, אך יותר נינוחה. מדובר בכלי חדשני יותר שבנוי עבור נסיעות שטח כאלה, הנאה צרופה.

אטרקציות באוויר

אנחנו עוברים לאוויר, רוצים לצנוח באילת? קיבלתם. אטרקציה פשוט מטורפת, אתם שטים בסירת מנוע מהירה וכשהיא מגבירה את הקצב אתם עפים באוויר על גבי מצנח. זהו, מעכשיו זה רק אתם, הנוף של המפרץ והרוח שלא מפסיקה לחתוך לכם את הפנים. הביטו דרומה, אתם רואים את החופים הפראיים של סיני. הביטו מזרחה, אתם רואים את החופים הפראיים של מדינת ירדן, אין יותר קסום ומטריף מזה.

לסיכום

אם אתם רוצים לסגור מראש אטרקציות באילת וליהנות מחופשה עם לוח זמנים מסודר, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לסגור מראש את אחת מהאטרקציות של אטלנטיס תיירות.

נגישות