כל ההמלצות על השתלות שיער: הכירו את אתר המושתלים

אחת התופעות הפיזיולוגיות הנפוצות בקרב גברים היא כמובן איבוד שיער והתקרחות – יש כאלה שיסבלו מכך כבר בגילאי העשרים שלהם, ואחרים ייאלצו לצפות בשיער שלהם נושר בעשור הרביעי ומעלה לחייהם. יחד עם זאת, חשוב לציין שההתקדמות הטכנולוגית בכל תחום אפשרי, עשתה עבודה יפה גם בכל מה שקשור להשתלות שיער. אז כולנו שומעים על השתלות שיער בטורקיה, ורואים את השכן או את הקולגה טסים לטורקיה ואחרי זמן מה חוזרים עם שיער. אז מה חשוב לדעת אודות השתלות שיער, ומה תוכלו למצוא באתר 'המושתלים'? הפרטים במאמר הבא.

התקרחות גברית – מדוע זה קורה?

התקרחות גברית קשורה לגנים ולהורמונים הגבריים שלכם. ברוב המקרים התקרחות תתחיל עם נסיגת קו שיער ודילול משמעותי של השיער. ככלל, התקרחות ונשירת השיער מתרחשת כאשר זקיק השיער מתכווץ עם השנים, וכתוצאה מכך נשאר על הראש שיער קצר ועדין יותר ובסופו של דבר, הזקיק אינו מצמיח שיער חדש. יחד עם זאת, הזקיקים נשארים בחיים, מה שמעיד על כך שעדיין ניתן לגדל שיער חדש – לכן השתלות שיער הן אפקטיביות מאוד.

איזה מידע תוכלו למצוא באתר 'המושתלים'?

באתר תוכלו למצוא מידע עשיר אודות השתלת שיער – הכולל מרפאות להשתלות שיער בארץ ובחו"ל (בעיקר בטורקיה וקפריסין), מידע מקצועי רב, כיצד מטפלים בהתקרחות, הטבות לחברי האתר ועוד.

 

 

כיצד בוחרים קליניקה להשתלת שיער לפי אתר 'המושתלים'?

האתר מציע שתי גישות עיקריות לבחירת הקליניקה אותה אתם בוחנים – הגישה החיובית, במסגרתה תסתכלו על אחוזי ההצלחה הרחבים של אותה קליניקה – לפי גישה זו, קליניקה עם הצלחות רבות כנראה מקצועית יותר. מן הצד השני, תוכלו לבחון את הקליניקה הנבחנת על בסיס 'הגישה השלילית', אם תפעלו לפי גישה זו כנראה שתחפשו את המידע השלילי אודות הקליניקה – כמו למשל השתלות כושלות ועוד.

באתר ממליצים יותר להתבסס על הגישה החיובית, הם מנמקים את זה בכך שלטעמם על בסיס הגישה החיובית ניתן ללמוד יותר אודות הקליניקה. עדיף שלא לחפש כשלנות סתם, כי הרי בכל מקום עלולים לצוץ מקרים שלא הצליחו בגלל הנתונים הפיזיולוגים של המטופל למשל – זה לא אומר שגם אתם תסבלו מאותה הבעיה ותצאו עם השתלה כושלת. כמו כן, בשוק הנוכחי יש המון סוכנים שמנסים למכור השתלות שיער, הרבה מהם משתמשים בגישה השלילית ומנסים להשקיע דרכה על קהל היעד, כדי למנוע מכם ללכת על אופציה של קליניקה מסוימת, שבמקרים מסוים היא טובה יותר מההצעה שלהם, לכן יש לקחת את האמירות של הסוכנים בעלי האינטרס בערבון מוגבל.

אם אתם רוצים לבחור קליניקה טובה באמת, עדיף להתעלם מהפרסומים השונים ברשתות החברתיות, כי אם אתם מתעניינים בהשתלת שיער, כנראה שצצו לכם כמה כאלה. אתר 'המושתלים' ממליץ להתבסס על המלצות של מטופלים אחרים, ועל אחוזי ההשתלות שהצליחו באותה הקליניקה. אז לפני שאתם מקשיבים לשיווק הממון ברשתות, התייעצו עם אנשים שנמצאים בתהליך השתלת שיער.

כמה עולה השתלת שיער?

לפי אתר 'המושתלים', השתלת שיער עולה בין 2,500 ל-3,000 יורו בטורקיה, מנגד מרפאות גדולות בארה"ב או קפריסין גובות מחיר כפול. יחד עם זאת, חשוב לציין כי השתלה יקרה יותר לא בהכרח טובה יותר, כאמור צריך לדבר עם מטופלים ולבדוק איתם לגבי הצלחת הטיפול וטיב השירות שהם קיבלו.

בשורה התחתונה,

באתר 'המושתלים' מידע רחב אודות השתלות שיער בארץ ובעולם – האתר נותן מידע אמיתי אודות השתלות שיער, והוא לא 'דוחף' מידע שיווקי המכריח אתכם להתחיל טיפולים במראה כזו או אחרת.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות