לעור חלק וריח נעים: איך בוחרים אפטר שייב?

אפטר שייב כשמו כן הוא: מדובר בתכשיר שמטרתו להגן על עור הפנים לאחר גילוח. אפטר שייב הוא תכשיר שיש בו חומרים ששומרים על העור מנזקים לאחר גילוח, כמו: צריבות, חתכים, צמיחה של שיערות הפוכות וכדומה, בעוד שכיום יש מגוון אדיר של סוגי אפטרשייב לגברים.

מוצר זה מכיל כ70 אחוז אלכוהול שנועד לחיטוי עור הפנים אחרי גילוח, לכן הוא יכול לצרוב את העור, לייבש אותו ולא להגן עליו במידה ואינו איכותי. בשל כך חשוב לבחור נכון את המוצר שיעשה לכם אך ורק טוב לעור הפנים.

אבל כיצד בוחרים נכון?

בתחילה יש לבצע סינון ולהתמקד במוצרים שיספקו לכם לחות, הזנה, הגנה, ויטמינים ונוגדי חמצון. בחרו מוצר שיש לו ריח טוב שמחמיא לעור הפנים שלכם ומומלץ לבחור מוצר שימנע גירויים ודלקות לאחר הגילוח, כך שלילדים שלכם יהיה כיף לתת לכם נשיקות ולהצמיד את הפנים הקטנות שלהן לפנים חלקות ונעימות.

בנוסף לכך, כדאי לבחור מוצר שלא רק מפיץ ריח טוב – אלא גם משקם את עור הפנים, מונע דלקות וזיהומים ובעיות שעלולות לצוץ אחרי גילוח. מי שחושב שמדובר במוצר שנועד להפיץ ריח כדי לעורר תשומת לב בקרב נשים – חשוב שידע כי התכלית של המוצר היא הגנה על העור אחרי גילוח ולאו דווקא פיתוי. לכן תמצאו סוגים רבים של גברים שמחפשים אחר מוצר טוב איכותי ובריא.

לעור חלק וריח נעים: איך בוחרים אפטר שייב?

התאמה לאופי ולסוג העור

בחירת אפטר שייב נעשית גם בהתאם לאופי שלכם ולהעדפות שלכם בכול הנוגע למרקם המוצר ולריח שלו, כמו גם התאמתו לעור הפנים. אם אתם גברים סולידיים מומלץ לבחור ריחות רעננים כמו של לימון או פרחים, פירות הדר וכדומה. אם אתם רוצים ריח עמוק יותר בחרו בריחות עמוקים כמו מוסק, ריח מתוק או ריחות דומיננטיים יותר. במידה ואתם מתגלחים לפני יום עמוס במשרד או בעבודה – חפשו אחר ריח רענן.

התאימו את התכשיר אל סוג עורכם. כיום יש תחליבים למריחה אחרי גילוח, נוזלים להתזה, ג'לים ובאלם. אפטר שייב להתזה נועד לעור רגיל וסטנדרטי שאינו רגיש. תחליבים וג'לים מתאימים לעור שומני. עבור עור יבש כדאי לבחור באלם ולעור רגיש בחרו אפטר שייב ללא פרבנים וללא אלכוהול. כיום יש תכשירים שמכילים 'הממליס' (צמחי מרפא) שמונעים צריבה או תחושת עקצוץ.

תוספות מבורכות

כעת חפשו אחר תוספות שיש במוצר כמו ויטמינים טובים שחסרים לעור שלכם כמו ויטמין C או אפטרשייב טיפולי לעור נגוע או נוטה לאקנה. אם אתם רוצים להיות ידידותיים לסביבה בחרו מוצר אקולוגי שלא נוסה על בעלי חיים ואינו מזיק לסביבה המבוסס על תמציות פרחים ושמנים ארומטיים.

קונות אפטר שייב במתנה? ככה תבחרו נכון…

אם את רוכשת לבן הזוג או לאחר קרוב אפטר שייב נסי להתאים את המרקם לסוג העור שלו על פי ההנחיות שהזכרנו כאן. התאימי את הריח לאופיו של הגבר על ידי בחינת מוצרים אחרים בהם הוא משתמש כמו ריח הבושם שלו, שמפו שהוא אוהב או ריחות של פירות ושל אלמנטים שעושים לו שמח בלב. בחרי מוצר איכותי ואל תשכחי פתק החלפה. כך תוכלי להעניק מתנה שימושית.

בחרו מוצר איכותי ומאושר על ידי משרד הבריאות ושימו לב כי אתם מזמינים או רוכשים מוצר שניתן לקבל עליו אחריות. גילוח נעים!

נגישות