תושבי חיפה והסביבה? לימודי ניהול פיננסי ושוק ההון לומדים רק מכללת פסגות!

אם אתם רוצים לקחת לימודי ניהול פיננסי ושוק ההון, אתם צריכים להכיר את מכללת פסגות. אילו מסלולים מציעה המכללה ולמה כדאי לכם ללמוד בה? כל התשובות לפניכם.

הכירו את פסגות

מכללת פסגות הוקמה על ידי שני צעירים שכבר עסקו בתחום שוק ההון והרגישו שהם רוצים להעביר את הבשורה והדרך לדור הצעיר. מדובר במכללה ותיקה ומנוסה שמציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, בין השאר לימודי שוק ההון, לימודי נדל"ן, ייעוץ משכנתאות, לימודי שמאות מקרקעין, שמאות רכוש, יזמות עסקית ועוד. בין השאר מציעה המכללה גם לימודי ניהול פיננסי, כאן תוכלו למצוא מידע על קורס ניהול פיננסי, כמובן שנדבר על הלימודים הללו בהמשך המאמר.

לומדים ניהול פיננסי באזור חיפה

אחד היתרונות הבולטים של פסגות בא לידי ביטוי בפריסה הארצית של הסניפים שלה. בתוך כך, למכללת פסגות יש גם סניף בחיפה. לכן, אם אתם תושבי חיפה והסביבה ועד עכשיו לא ידעתם שיש לכם את האופציה ללמוד את התחום הזה, מכללת פסגות מציעה מסלול למידה סופר מקצועי שיעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח בתחום.

אילו קורסים תוכלו ללמוד בפסגות?

ניהול פיננסי

קורס ניהול פיננסי הוא קורס שבמהלכו תלמדו על השקעות ארוכות טווח במגוון רחב של מכשירים פיננסיים, כמו למשל מניות, ניירות ערך וקרנות סל. מטרת הקורס היא להקנות לכם את כל הכלים להשקיע לטווח ארוך ולהשיג רווחה ועצמאות כלכלית.

לימודי שוק ההון

לימודים שבמהלכם תלמדו את כל מה שצריך על השקעות בשוק ההון, איך עושים את זה נכון ואיך מתחילים לשחק במגרש של הגדולים מיד אחרי שהקורס יסתיים. יש מגוון רחב של קורסים בתחום, בין השאר קורס למתחילים, למתקדמים ועוד, תוכלו לבחור אותם לפי השלב שבו אתם נמצאים.

 

 

לימודי ייעוץ משכנתאות

קורס שבמהלכו תלמדו איך להיות יועצי משכנתאות מוצלחים ולעזור לזוגות לקחת את ההחלטה הנכונה והכי גדולה בחיים שלהם, הלוואת משכנתא לבית חדש, כזו שהם באמת יוכלו לעמוד בהחזרים שלה לאורך זמן.

לימודי נדל"ן

תחום הנדל"ן הוא אחד מהתחומים החמים ביותר ובמסגרת הלימודים במכללת פסגות תוכלו לבחור את הקורס בנושא שבו אתם רוצים להתמחות, כמו למשל השקעות ויזמות נדל"ן, תיווך, השקעות בחו"ל ועוד.

לימודי שמאות מקרקעין

לימודים שבמהלכם תקבלו את הכלים שאתם צריכים לאחד מהתפקידים הכי חמים בשוק, שמאות מקרקעין. במהלך הקורס תלמדו איך להעריך נכונה את שווי של נכס כזה או אחר על מנת לעזור לזוגות לשווק אותו במחיר ריאלי.

לימודי שמאות רכוש

בדומה לשמאות מקרקעין, גם כאן תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים על מנת לבצע הערכה כלכלית, הפכם של רכוש שנפגע כתוצאה מתאונה, שריפה או כל גורם שלישי אחר. מדובר בתחום מעניינן מאד שרק הולך ותופס תאוצה עם השנים.

לימודי יזמות עסקית

קורס שבמהלכו תלמדו לאתר הזדמנויות עסקיות רבות פוטנציאל ולהקים עסק מצליח, 4 שיעורים מרתקים שיספקו לכם את כל הכלים לעשות זאת.

למה כדאי ללמוד בפסגות?

פסגות היא מכללה שמאמינה בפרקטיקה, מה שאומר שאם תגיעו ללמוד אצלה ניהול פיננסי או כל קורס אחר, היא האחרונה שתבזבז לכם את הזמן. פסגות מאמינה בהענקת כלים פרקטיים שיסייעו לכם להצליח בתחום שאתם לומדים מיד אחרי הקורס וזה יתרון גדול. נבחרת המרצים של פסגות היא נבחרת מעולה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שתבינו את החומר הנלמד.

לסיכום

אם אתם רוצים לקחת לימודי ניהול פיננסיים אנחנו בהחלט מליצים לכם להכיר את מכללת פסגות.

נגישות