תואר ראשון ביזמות: המקפצה שלכם לעולם היזמות הבינלאומית

אחת מהביקורות המוכרות ביותר כלפיי מוסדות להשכלה גבוהות נוגעת לחוסר היכולת של האקדמיה להתאים את עצמה לתחומים בולטים שנמצאים בצמיחה. אולם, בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי מגמה וזאת בשל פתיחה של מסלולי לימוד חדשניים המאפשרים לצעירים ולמבוגרים להשכיל ולהעמיק את הידע בשלל תחומים, כולל תחום היזמות. זה לא סוד שישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בעולם בתחום הסטרטאפ, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של מיזמים שהצליחו להפוך את היזמים לשמות מוכרים, כמו היזמים של אפליקציית וויז. תואר ראשון ביזמות הוא תואר ראשון מסוגו בישראל אשר נועד לקדם את העשייה המחקרית כמו גם המעשית בתחום היזמות שנחשב לאחד התחומים הצומחים ביותר בעולם. אם בוער בכם התשוקה להקים עסק, להגשים חלום ולקבל כלים שיאפשרו לכם להיות יזמים מצליחים הפועלים בזירה הבינלאומית, מדובר בתואר שיכול לספק לכם את המקפצה לקראת הפיכת הרעיון שלכם למיזם מצליח.

תואר ראשון ביזמות: המקפצה שלכם לעולם היזמות הבינלאומית

מה לומדים במסגרת התואר?

מדובר בתואר המציע לסטודנטים סביבת למידה ומחקר מרתקות המבוססות על ליווי אישי מצד יזמים מצליחים תוך שימת דגש על בנייה של תוכנית אסטרטגית ושיווקית לטובת הקמת המיזם – החל משלב הרעיון ועד להפיכתו לעסק. את התואר מלווים מומחים בעלי שם מהארץ ומהעולם אשר מלווים אתכם כסטודנטים לאורך כל התהליך כמו גם מציגים את המיזמים שלהם ואת הדרך שהם עברו בדרך להגשמת החלום. חלום היזמות הוא חלום שקיים אצל רבים מהסטודנטים שבוחרים ללמוד את התחום ועל כן במסגרת התואר תלמדו ותעמיקו בשורה של נושאים: צמיחה עסקית, כתיבת תוכנית אסטרטגית, יסודות השיווק והפרסום, מנהל עסקים וכן קורסים מעשיים שבמסגרתם ניתנת לכם ההזדמנות להתחיל בפרויקט של יזמות החל משלב החשיבה הראשונית ועד להקמה של  מיזם עסקי מצליח. מאחר ומדובר במקפצה שיכולה לסייע לכם לעבור לעולם היזמות הבינלאומי, במסגרת התואר תעמיקו את לימודי האנגלית שלכם וכן תלמדו כיצד לבנות ולהעביר פרזנטציות לטובת גיוס משקיעים.

תוכנית לימודים מרתקת ומעשית

תואר ביזמות הוא תואר חדשני שמספק הזדמנות יוצאת צופן לקבלת נקודת זינוק משמעותית אל עבר קריירה מצליחה בתור יזמים הפועלים בזירה הבינלאומית. מדובר בתואר מקיף ומעמיק אותו כאמור מעבירים יזמים מצליחים לצד מרצים מהשורה הראשונה. משך התואר הוא שלוש שנים ותנאי הקבלה משתנים בין האוניברסיטאות כמו גם המכללות שקיבלו אישור להעביר את תכני הקורס במסגרת תואר ראשון. שימו לב כי חלק מהמוסדות מציעים מעבר לתוכנית הלימודים גם תוכניות מעשיות וליווי עסקי ואסטרטגי, לטובת צבירת ניסיון וכן יצירה של נתיב אשר במסגרתו אתם כסטודנטים יכולים למנף את היכולות האישיות שלכם ולהפוך תוך כדי הלימודים ליזמים מצליחים שמצליחים להשיג את המטרות היזמיות, בכל תחום ועם הבנה כי השמיים הם הגבול מבחינת היכולת להוביל את הרעיון שלכם לכדי מיזם שישנה את העולם.

נגישות