מושיקו שטרן: החוויה שלי עם חללי העבודה המשותפים של Dogether

עבודה בחללי עבודה משותפים כבר הפכה לאחד הטרנדים הכי חזקים בעולם העבודה, וכאשר מדובר בחלל עבודה מושקע וייחודי כמו חללי העבודה של Dogether, שמציעה חללי עבודה נפלאים בראשון לציון ובנתניה, לא מפתיע שבמשרדיהם נמצא לפעמים מפורסמים שנהנים מהשירותים ומשתפים אותנו בחוויה. שאלנו את מושיקו שטרן, שדרן הרדיו, איך זה לעבוד במתחם המעניין הזה.

 

איך אתה מתאר את חווית השימוש שלך במתחם העבודה של דוגדר?

"אני משתמש בחללי העבודה המשותפים של Dogether כבר תקופה, ואני יכול להעיד שהחוויה מדויקת לצרכים שלי, נעימה, מזמינה ומאפשרת לתת מענה מדויק גם לפגישות וגם להמתנה/מנוחה נעימה ומפנקת. הנוחות והאווירה הנעימה מורגשים בכל מקום. יש כאן חללי עבודה מאוד מושקעים ואני חושב שזה יכול לתרום הרבה לאנשים שיבואו לעבוד כאן."

איך האווירה במקום? מה יש במקום שהופך את האווירה בו לטובה?

"זה מקום של אווירת עשיה, מניעה לפעולה ומעודדת יצירתיות ופרודוקטיביות. העיצוב המזמין גורם לרצות להישאר, ואין ספק שהוא חלק בלתי נפרד מהחוויה ומהאווירה שיש במקום. נכון שזה קשור גם לאנשים הטובים ולקהילתיות שמאפיינת את המקום, אבל אין ספק שזה פשוט מקום שנועד לגרום לעובדים להרגיש טוב ביום העבודה שלהם."

תוכל לספר לנו על חוויה מעניינת שחווית במתחם העבודה?

"אני לא חושב שקרה לי משהו ממש חריג או מיוחד, אבל אני כן יכול להגיד שהכרתי המון אנשים מעניינים והשכלתי מהמון אנשים שמבינים בתחומי עניין שונים משלי. זה מקום שבו מאוד מקובל להתייעץ עם אנשים אחרים, גם אם הם שייכים לארגון או עסק אחר, וכך ללמוד אחד מהשני. התייעצתי עם הרבה אנשים שעזרו לי וגם נתתי לאחרים ממה שיש לי לתת."

 

מושיקו שטרן: החוויה שלי עם חללי העבודה המשותפים של Dogether

איך הלקוחות או המרואיינים שלך מגיבים כשהם באים לפגישות במשרד? מפרגנים למקום?

"תמיד מפרגנים על הלוק והסטייל. אין ספק שזה מקום עם סטייל, שמבין דבר או שניים בחדשנות ובעיצוב צעיר וחי. זה חלק בלתי נפרד מהווייב של המקום, והלקוחות מרגישים את זה. הם גם אמרו כמה פעמים על כך שנוח מאוד להגיע למקום כי יש גישה למקום ישירות מכביש 431 (סניף ראשון לציון שממקום בקניון עזריאלי הראשונים)."

הכרת אנשים מעניינים בעבודה? הבנו שבמתחם העבודה הזה יש סוג של קהילה בין העסקים שעובדים במקום.

"כן, זה מקום שמעודד קהילתיות וקשרים בין החברות השונות, וגם אם נמצאים כמה עובדים מארגונים שונים באותו מקום הם מדברים אחד עם השני, מתייעצים ועוזרים. יש קשרים עם אנשים יצירתיים מאוד שיכולים להעניק הרבה מהידע שלהם, וזה תמיד מועיל."

יש הרבה אנשים שמתלבטים בגלל העלות של השירות. אתה מרגיש שזה שווה את הכסף? איך זה בא לידי ביטוי?

"ביחס לעלויות והתועלת בהשכרת משרד עצמאי, אין בכלל מקום להשוות. ההשקעה שווה לדעתי והתמונה שמקבלים שווה את התשלום, גם לצורכי עבודה שוטפת, גם לצורכי אירוח ופגישות וכמובן כל מה שקשור בקהילתיות של המקום. השיתוף הזה מגדיל אופקים ופותח ערוצים חדשים, שיכולים להתפתח להזדמנויות חדשות."

מתחם העבודה מתאים לצרכים שלך? תואם לכל מה שאתה צריך?

"בהתחלה חששתי שזה לא יתאים בדיוק כי העיסוק שלי (מוזיקה לאירועים ויעוץ אומנותי) תמיד הגיע בווליום גבוה, אבל למדתי להתאים את עצמי לשעות הנכונות והימים הנכונים. על השאר פיציתי בעזרת אביזרים שאני מביא איתי כמו לפטופ, רמקול נייד וכל מה שיכול לעזור לי. מבחינת העבודה עצמה הוא מתאים ונוח מאוד, ואני ספציפית זקוק לציוד הזה כדי לא להפריע לאחרים אבל אני חושב שאנשים שלא עוסקים במוזיקה לאירועים יסתדרו נהדר."

אתה מרוצה בסה"כ מהשירות ומהאווירה?

"לדעתי רוב המקצועות והארגונים יכולים להתאים מאוד למתחם הזה, ייהנו מאוד מהעבודה בו וירוויחו הרבה מהשיתופיות המקובלת במקום. אין ספק שיש פה אווירה מיוחדת שיכולה להתאים בדיוק לרוב המקצועות שזקוקים לעבודה משרדית. אני מאוד מרוצה."

נגישות