המקום שלכם לרפואה משלימה: מרכז רפאל

אם אתם סובלים מבעיה רפואית כרונית, יכול להיות שהרפואה הרגילה היא לא בדיוק מה שאתם צריכים. לרפואה משלימה יש מספר יתרונות שיכולים לגרום לבעיה שלכם להיעלם בצורה מהירה בלי צורך בטיפול רפואי מסיבי. אנחנו במרכז רפאל נעשה הכל כדי למצוא את הפתרון הנכון לבעיה שלכם. כאן תקבלו סקירה קצרה על הרפואה המשלימה.

רפואה משלימה

עולם הרפואה עבר התפתחות משמעותית מאוד בשנים האחרונות, אך יחד עם זאת, יש מספר בעיות בעולם הרפואה הרגיל שצריך לתת עליהן את הדעת. בעולם הרפואה הרגיל לא פעם הדגש ניתן על טיפול בסימפטומים שונים. בעיות שונות לא מקבלות מענה ראוי אלא הניסיון הוא לפתור את הכאב או הקושי שנוצר בעקבות הבעיה, במקום לנסות ולטפל בבעיה עצמה.

המרכז לרפואה משלימה – מרכז רפאל מאמינים שהפתרון הוא קודם כל לנסות להבין מה הגורם הבסיסי ביותר לבעיה. לפי תפיסתם עוד לפני שמנסים להקל על הסימפטומים השונים של הבעיה, חשוב להתמודד איתה באופן ישיר. כמובן שהתמודדות נכונה עם הבעיה גם תגרום להיעלמות של הסימפטומים, אולם הדבר החשוב ביותר הוא לפתור את הבעיה עצמה.

הבדיקות בשיטת רפאל

עולם הרפואה עושה שימוש במגוון נרחב של אמצעים טכניים כדי לבדוק ולאתר בעיות שונות, אולם לעיתים הבדיקות הללו גובות מאתנו מחיר בריאותי כבד. האפשרויות השונות שהטכנולוגיה פותחת בפנינו מכילות מספר בעיות, שלא נמצא להן מענה הולם בעולם הרפואה הרגיל.

במרכז רפאל מאמינים שניתן לאבחן בצורה מהירה ויעילה, בלי לגרום לגוף נזק במהלך האבחון. האבחון כולל בדיקה של מערכת השרירים, בדיקת של הגב והחוליות שלו וכמובן בדיקה של דופק וחלל הפה. הבדיקות הללו כמובן אינן פולשניות, והן מאפשרות לנו לזהות באופן מדויק את הבעיה.

מהירות

הרפואה הרגיל דורשת מאיתנו זמני המתנה ארוכים כדי לקבל פענוח לבדיקות שלנו. גם אחרי שכבר הצלחנו להשיג תור לבדיקות המיוחלות, עלול לעבור זמן רב עד שנקבל את הפתרון לבדיקות הללו מה שגרום לנו לתקופה נוספת של סבל ואי נעימות.

שיטת רפאל מעוניינים למנוע את הסבל שלכם ולאפשר לכם לקבל באופן מידי את תוצאות האבחנה על מנת שתוכלו להתחיל כמה שיותר מהר בטיפול למניעת הבעיה שממנה אתם סובלים. הצוות הרפואי במרכז רפאל מעוניינים שתבינו מיד בסוף האבחון מה מצבכם וכמובן לקבל את המענה המתאים.

תרופות

במקרים רבים הפתרון שאותו הרופאים יעניקו לכם הוא כמובן שימוש נרחב בתרופות שונות. התרופות כמובן יכולות להקל את הקושי שלכם, אולם היום כולם מבינים שלשימוש קבוע בתרופות יש מחיר רפואי כבד. הגוף שלנו לא תמיד מגיב בטווח האורך בצורה טובה לתרופות, ולכן מרכז רפאל מאפשרים לכם לקבל טיפול הולם ללא צורך בשימוש בתרופות.

המקום שלכם לרפואה משלימה: מרכז רפאל

הטיפול בשיטת רפאל

על פי שיטת רפאל מאמינים שהגוף שלנו מספיק חזק כדי להתגבר על הבעיות הרפואיות השונות שלנו. כוח ההתחדשות של הגוף מאפשר לנו להתגבר על קשיים רבים ללא צרוך בשימוש בפתרונות שונים שמזיקים לגוף שלנו בטווח האורך. השיטה הוכיחה את עצמה בקרב מגוון רחב של מטופלים לאורך שנים רבות.

אז אם אתם סובלים מכאבים שונים או בעיות בריאותיות כרוניות, יכול להיות שהכיוון שלכם עד עכשיו היה שגוי. במרכז רפאל יעזרו לכם להתרפא בצורה שתהיה ידידותית לגוף שלכם בלי לגרום לו נזק מיותר.

לסיכום

הרפואה המשלימה מאפשרת לכם לטפל בבעיות שלכם באופן ישיר ולא מתמקדת רק בלהעלים את הסימפטומים שמפריעים לכם ביומיום. בעזרת אבחון מהיר ומדויק תוכלו להבין מה הבעיה שממנה אתם סובלים ולקבל המלצה לטיפול הולם.

נגישות