חולמים ללמוד בצפון? הכירו את מכללת רימונים!

מכללת רימונים היא מכללה שגולת הכותרת שלה היא לימודי מלונאות, קולינריה וקידום קריירה. המכללה נחשבת למוסד מוביל בתחום הזה, ולימודה נמצאים בשיתוף ובפיקוח משרד הכלכלה, משרד התיירות ועיריית טבריה. המכללה ממוקמת במקום פסטורלי במיוחד, על שפת הכנרת העוצר נשימה ביופייה. אז מה חשוב שתדעו על המכללה? הפרטים בשורות הבאות – המשיכו לקרוא!

מכללת רימונים – מה לומדים במכללה?

מכללת רימונים היא מכללה לפיתוח מקצועי, אשר מתמקדת בהכשרות מקצועיות איכותיות במיוחד, המועברות על ידי המורים והמדריכים הטובים במשק. כמו כן, לאחר שתלמידי המכללה סיימו את הלימודים בהצלחה, המכללה מסייעת להם במציאת עבודה טובה ומתגמלת ככל הניתן. במכללה נלמדים מספר מסלולי הכשרה מקצועיים, למשל: קוסמטיקה ויופי, לימודי ניהול תיכון קולינרי ועוד. והכל כמובן בפיקוח של משרד הכלכלה. מטרת העל של המכללה היא למצב את ענף המלונאות והקולינריה בראש ענף התעסוקה, מפני שמדובר בתחומים חשובים בהחלט. המכללה מכשירה את דור העתיד המוכשר בתחומים אלו, לכן התוכנית הלימודית נבנתה בתיאום מושלם עם דרישות הענף – חשוב לציין כי גורמים בכירים בתחומים אלו עזרו בכתיבתה, ביניהם: משרד הכלכלה, משרד התיירות, התאחדות המלונות ועוד.

בנוסף, המכללה לקחה על עצמה מטרה נעלה – לשים גשר בין האוכלוסייה הוותיקה המדינה, לבין העולי החדשים ולספק לאנשים המעוניינים ללמוד ולהעמיק בתחומים אלו את ההכשרה הטובה ביותר, כזאת שתכין אותם לחיים האמיתיים במקצועות אלה, מתוך מקום של אמונה כי התחומים האלה הם תחומים חשובים ומדהימים. המלונות של ישראל גם אחרי הכל מייצגים אותה. תיירים רבים מתארחים בהם וחשוב שינוהלו ביד רמה. כמו כן, גם במסעדות הישראליות מתארחים אנשים רבים מהארץ ומהעולם, וגם בהן חשוב שישתלבו עובדים מקצועיים שיודעים ומכבדים את עבודת הבישול.

 

 

מה לומדים מכללה?

במכללה לומדים מגוון מקצועות, לפניכם המקצועות הבולטים הנלמדים במכללה, לצד מקצועות נוספים כמובן.

המגמה הקולינארית

היום כל אמא רוצה שהבן שלה יהיה שף מצליח כמו אסף גרניט למשל. יחד עם זאת, הדרך לשם ארוכה וקשה – מי שבאמת רוצה להצליח בתחום חייב להיות כשרוני אך צריך גם להביא עמו טכניקות בישול מקצעויות, חדשניות לצד מסורתיות – אשר אותן לומדים בקורס טבחות סוג 1 במכללת רימונים. במסגרת הקורס תלמדו את סודות הבישול, תוך התאמנות על טכניקות בישול שיהפכו אתכם לבשלנים תותחים!

לימודי מלונאות

המטרה של קורס מלונאות הוא להכשיר את העובדים להשתלבות מהירה בתחום המלונאות, במטרה להשתלב בתפקידים בכירים בתחום, להקנות ידע אודות הענף ועוד. בקורס זה לומדים את הנושאים הבאים: יצור מזון, קבלה, מסעדנות ואירוח, משק ותברואה ועוד. כמו כן, במסגרת הקורס הסטודנטים מתנסים בעבודה מעשית ולא רק בעבודה עיונית – כך הם מגיעים מוכנים לעבודה במשק.

לימודי קוסמטיקה

מסלול לימודי קוסמטיקה משלב לימודי יופי מדויקים עם אפשרות פיתוח קריירה ענפה תוך כדי הלימודים. הקורס מלמד קורסים עיוניים רבים, לצד תרגול מעשי. את הקורס מעבירים טובי מורות ומורים בארץ להם ניסיון עשיר בתחום. הקורס מיועד לאנשים שאוהבות ואוהבים אסתטיקה ויופי, אשר רוצות לפתח קריירה בתחום. כמו כן, עולים ועולות חדשים זכאים לקבל מימון מהמדינה עבור הקורס. בסיום הקורס תהיו זכאיות למספר תעודות: תעודת גמר מקצועית מטעם מכללת רימונים, תעודת השתלמות לטיפול בשמנים אתריים, תעודת השתלמות איפור יופי ותעודת השתלמות לעיצוב גבות ושעווה.

בשורה התחתונה,

'מכללת רימונים' שמה לעצמה כמטרה לקדם את אלו המעוניינים לעבוד בתחומי הקולינריה והמלונאות, מתוך אמונה שמדובר בתחומים חשובים במיוחד, וכי נכון שהאנשים שעובדים בהם ומעניקים שירות לאזרחים מקומיים ולמטיילים מהעולם, יעברו הכשרה מקצועית בתחום.

נגישות