מקבלים הכוונה: 5 פורטלי לימודים שכדאי לכם להכיר

אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים היא כמובן ההחלטה איפה ללמוד ואיזה מקצוע. אם בעבר נדרש היה להגיע לימים פתוחים באוניברסיטאות במכללות בשביל להתרשם, כיום ניתן להיעזר בפלטפורמות דיגיטליות המאפשרות לכם לא רק לקבל הכוונה, אלא גם להכיר את מסלולי הלימוד, ואף לקבל יעוץ מקצועי מצד יועצים הזמינים בעבורכם דרך האתר. אם אתם מתלבטים לגבי מסלול לימודים ורוצים לקבל הכוונה, להלן 5 פורטל עם שכדאי לכם להכיר.

פורטל חננה

פורטל הלימודים חננה הוא פורטל מקיף אשר מציג שפע של מידע בנוגע ללימודי תואר רפואה משלימה וכן קורסים וסדנאות למעשה מדובר בהתפטרות אפשר בו תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי ביותר אודות לימודים במוסדות להשכלה גבוהה, מכללות וכן קורסים מקצועיים, כאשר לכל אורך הדרך ניתן לקבל סיוע מצד יועצי לימודים הזמינים בעבורכם לטובת בנייה של קריירה עתידית. אתר חננה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל לקבל שפע של מידע אודות קורסים מקצועיים בתחום ההייטק, שיווק דיגיטלי, חשבונאות וכן קורס פסיכומטרי לצד בלוג מתעדכן באופן תדיר בנושאים הרלבנטיים לציבור הרחב, כל זאת בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על תכנים עדכניים.

Coursim

פורטל מקיף המאגד מידע ובו הסברים מפורטים אודות קורסים מקצועיים, לימודי תעודה וכן לימודי תואר ראשון ושני. באתר תמצאו שפע של הקטגוריות עם קורסים כמו למשל קורס מסחר אלקטרוני, קורסים אונליין, לימוד מקצוע טכני, אדריכלות ועיצוב פנים, קורסים בניהול, ביטוח ותקשורת, פרסום וכן ניהול פיננסי. לצד זה, אפשר להשאיר פרטים באתר ונציג מטעם הפורטל יחזור אליכם לטובת בדיקת התאמה וייעוץ מקצועי שנועד לסייע לכם לבחור את מסלול הלימודים המתאים ביותר, בהתאם לרקע האישי והדרישות שלכם.

יורם לימודים

פורטל הלימודים יורם הוא נוסד לפני שנים רבות ומאז נחשב לאחד ממנועי החיפוש הבולטים בתחום של חיפוש אפשרות לימוד, גם בתחום האקדמי וגם בתחום המקצועי. מדובר בפורטל המציג מגוון רחב של תכנים הכוללים בין היתר מגמות חדשות בעולם התעסוקה, מידע אודות לימודי תואר ראשון, תואר שני, לימודי תעודה, מלגות, בגרויות, פסיכומטרי, לימודים במוסדות להשכלה גבוהה וכן אפשרות להשתמש בכלים מתקדמים כמו למשל מחשבון סיכויי הקבלה המבוסס על הנתונים האישיים שלכם.  מדובר באתר מוביל בתחומו שזוכה לאלפי כניסות, בזכות מידע מהימן ושפע של כלים.

 

 

מכללות

אתר מכללות הוא אתר ותיק המתמחה בתחום הלימודים זה למעלה מעשור. מדובר באתר אשר הוקם מתוך מטרה לספק בסיס ידע אובייקטיבי אודות מסלולי הלימודים בארץ, כולל לימודים מקצועיים וכן לימודי תעודה. באמצעות האתר תוכלו לפנות למוסדות הלימוד באמצעות פלטפורמה דיגיטלית חדשנית, כאשר באתר תמצאו גם שפע של מידע עדכני בלחיצת כפתור.

To study

פורטל מקיף המציג מגזין עדכני בנוגע ללימודי תעודה, קורסים, לימודים מעבר לים ועוד. באתר תמצאו שפע של מדריכים  אודות בגרויות ומכינות, תואר ראשן ושני, קורסים ולימודי תעודה וכן היכרות עם מוסדות לימוד מובילים, לצד יכולת ליצור קשר עם יועץ לימודים דרך האתר, לטובת התייעצות בחינם.

לסיכום

פורטל לימודים אינטרנטי מאפשר לכם לקבל מידע מהימן בנוגע למסלולי לימוד באקדמיה או קורסים מקצועיים, מתוך מטרה להיחשף לכמה שיותר מידע, ובכך לייעל את תהליך ההתלבטות, כחלק מהבנה כי לבחירה של מסלול יש השפעה ניכרת על היכולת שלכם להתקדם גם בפן האקדמי וגם בפן המקצועי. זה הזמן לנצל את הקדמה האינטרנטית, ולהיכנס כבר עכשיו  לאתרים המציעים חווית גלישה בעלת ערך מוסף, בעקבות מידע עדכני.

נגישות