רוצים לגייס תרומות לעמותה? כך נעשה זאת

עשייה ונתינה למען אחרים ולמען חברה טובה ושוויוניות יותר, זה דבר נפלא, חשוב וחיוני בעולם שבו אנו חיים. מתוך כך, אנו רואים מדי שנה מאות ואלפי עמותות וארגונים ללא מטרות רווח, הפועלים כאן בישראל ומנסים לסייע לאלו הזקוקים לתמיכה וסיוע, כל עמותה בתחום הספציפי שלה. יחד עם זאת, דווקא בגלל ריבוי העמותות והמטרות, נראה כי קיים לעיתים אתגר של ממש לגייס כספים ותרומות לפעולות של עמותות, וכיום מי שרוצה לעשות את זה חייב להיות יצירתי ומקורי, ולהשתמש בכלים מתקדמים וטובים לצורך כך. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להכיר לכם ארגון נפלא בשם אטלס, שיוכל לעזור לכם במישור הזה באופן המקצועי ביותר, והנה מה שהוא מציע לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח.

עמותת אטלס – כל פתרונות הגיוס שאתם מחפשים?

שאלה שמעסיקה הרבה מאוד עמותות, ובפרט את אלו האמונים על תהליך גיוס הכספים היא כיצד נוכל לבצע גיוס תרומות לעמותות? הקושי נובע ממקורות המימון המעטים יחסית בהשוואה לעמותות ולצורך האדיר במשאבים לעשייה חברתית. עמותת אטלס למעשה מציעה פתרון מקצועי שלם לאתגר הזה ועובדת בכמה מישורים דרך מספר פלטפורמות וטכניקות שונות:

פלטפורמת Get Grants:

זוהי למעשה פלטפורמה ייחודית וחדשנית המאפשרת לרשויות מקומיות בישראל לנהל את כלל תהליך הפיתוח והגדלת המקורות התקציביים דרך שלושה אפיקי הכנסה עיקריים –  מקורות ממשלתיים, פילנתרופיה וחברות עסקיות. מדי שנה מעניקים משרדי הממשלה השונים תמיכות בסך של 50 מיליארד שקלים, וההערכה היא שכ-25 אחוזים מגיעים ישירות לרשויות המקומיות. המערכת הזו מאפשרת לחפש ולאתר קולות קוראים ומקורות מימון שמתאימים לאופי של הרשות ולמטרה הספציפית, לנתח באופן מעמיק את דרישות ותנאי הקול הקורא, לקבל את כל המידע בצורה נוחה דרך דשבורד ניהול ממשק נוח עם מערכת התראות חכמה, ואפילו לקבל דו״חות מפורטים על התקדמות התהליך.

פלטפורמת Fund Base:

זהו למעשה הפתרון המושלם לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח. מדובר למעשה על מאגר מידע עצום המתעדכן באופן קבוע, עם כל המידע על תורמים וקרנות בארץ ובעולם. המערכת מאפשרת לנו לחפש בקלות ולגשת לכל הקרנות, למצוא אותם על פי אופי הפעילות וההתאמה לעמותה, ואפילו לפנות אל הנציגים בצורה פשוטה וישירה. מדובר על מערכת חכמה במיוחד, כזו שהיא בשורה חדשה למדי בתחום העמותות וכבר היום היא מסייעת למאות עמותות וארגונים בישראל במשימה המאתגרת של גיוס הכספים.

פתרונות יעילים נוספים

היתרונות של עמותת אטלס לא נגמרים כאן, והיא מציעה עוד שירותים מעולים לעמותות, ארגונים ורשויות מקומיות כמו:

עיצוב ובניית תשתיות:

כתיבת תכנים פילנתרופיים ומידע על פעילות העמותה, בנייה של אתרי תדמית ואתרים לגיוס, סיוע בהגשה של קולות קוראים וכתיבת מכתבי בקשה ועוד.

ייעוץ לעמותות:

הקמת מערך גיוס כספים בתוך העמותות, ייעוץ והכוונה לבעלי התפקידים בעמותה, איתור מקורות מימון ועוד.

רוצים לגייס תרומות לעמותה? כך נעשה זאת

הכשרות והדרכות:

אטלס מובילה מדי שנה עשרות הכשרות שונות כמו קורסי הדרכה למומחי פיתוח משאבים, קורסי אונליין, השמת מועמדים לפיתוח משאבים ועוד.

בשורה התחתונה

בסופו של דבר, גיוס כספים ומשאבים לעמותות וארגונים זו משימה לא תמיד פשוטה, וכדי להצליח בה באמת חייבים לבצע אותה בצורה מקצועית ומקיפה. אטלס מציעה ארגז כלים שלם וניסיון ארוך שנים, ויוכלו לעזור גם לכם להגיע ליעדים שאתם מכוונים אליהם, כדי שהעשייה הטובה והנתינה יימשכו.

ממליצים בחום להיכנס לאתר ולהבין יותר לעומק מה הם בדיוק מציעים, ולראות איך תוכלו לשפר את גיוס הכספים גם אצלכם.

נגישות