עמותת משאלות: הארגון שמעניק לילדים חולים תקווה להחלמה

עמותת משאלות היא העמותה המעניקה תקווה אמיתית לילדים ומבוגרים המתמודדים עם מחלות קשות. איך היא עושה את זה? באמצעות הגשמת משאלות! הגשמת המשאלות מכניסה שמחה, אופטימיות ואנרגיות חיוביות באותם חולים, מה שגורם להם לקרן אור אמיתית בשגרה כל-כך מתישה של טיפולים בלתי נגמרים וכאבים כרוניים. אז מה חשוב לדעת על עמותת 'משאלות'? הפרטים בפנים!

עמותת משאלות – העמותה שעוזרת לשמח חולים קשים

עמותת משאלות היא עמותה המקדישה את פועלה לילדים ומבוגרים המתמודדים עם מחלות כרוניות קשות. האג'נדה של עמותת משאלות היא לשמח את החולים באמצעות הגשמת משאלה או חלום שיש להם, בין אם זה פגישה עם זמר, שחקן או פוליטיקאי אהוב, רכישת צעצועים, הפיכה לכאבי או שוטר ליום אחד, יציאה לחופשה או כל משאלה שתעזור להם להפוך את השגרה הקשה שלהם למעט יותר מתוקה ואופטימית! בנוסף, העמותה פועלת במספר חזיתות נוספות, כמו שליחת סלי מזון, פעילויות העשרה ועוד.

איזה משאלות התגשמו בזכות העמותה?

מאז שהוקמה העמותה ועד היום עמותת משאלות מסייעת להגשים מאות משאלות לילדים ומבוגרים חולים. הכנו לכם מקבץ מרגש במיוחד שלהן!

 

 

המשאלה האמיתית – להיות כמו כולם

לצד כל המשאלות המתוקות של הילדים, הכוללות להפיכה לנהג קטר, לפגוש את שרית חדד, או לקבל צעצוע שווה במיוחד, המשאלה הכי גדולה ואמיתית שלהן היא לחזור להיות כמו כל הילדים, לשחק ולשמוח. בדיוק בגלל זה, עמותת 'משאלות' הקימה מחנה נופש והבראה לילדים מיוחדים המתמודדים עם מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות. למחנה יצאה קבוצה של עשרות ילדים מיוחדים ומדהימים, יחד עם בני משפחותיהם למחנה שכולו נופש, הבראה ורגיעה מהשגרה הקשה שהם השאירו בבית. במסגרת המחנה, כוכב הילדים 'רוי בוי' הגיע לשמח את כולם, מה שגרם לילדים להתרגש ולחזור עם אנרגיות חיוביות במיוחד לשגרה הטיפולית שלהם.

שרה חוגגת בת מצווה עם עמותת משאלות

שרה היא ילדה מתוקה בת 12, אשר סובלת מסינדרום הגורם לעיכוב התפתחותי קשה. שרה עברה מגוון טיפולים לא פשוטים וכל מה שהיא רצתה זה לחגוג בת מצווה באירוע משמח וגדול עם כל המשפחה והחברים שלה. וכאן נכנסה עמותת 'משאלות' לתמונה כאשר היא הפיקה לשרה חגיגת בת מצווה מהסרטים! עם המון בלונים, שולחנות מעוצבים בטוב טעם ועוד, הכל כדי לגרום לשרה לשמוח ביום המיוחד שלה וכמובן להתרכז בשמחה ולא בעצב.

משי הגשימה חלום להפוך לקונדיטורית בזכות עמותת משאלות

משי המקסימה חלמה להיות קונדיטורית. לאפות עוגות ומאפים ולצלול לתוך העולם המרגיע והטיפולי של המטבח והאפייה. אך בגלל הטיפולים הלא פשוטים שהיא נמצאת בהן, היא לא יכלה להיפגש עם קונדיטור העל מיקי שמו, שרצה ללמד אותה לאפות בצורה מקצועית. לכן עמותת 'משאלות' נסעה אליו וצילמה אותו מברך את משי בברכה מיוחדת במינה, ובנוסף היא קיבלה ערכת אפייה מיוחדת אשר מלאה בכל טוב, הערכה כללה מתכונים נהדרים ופשוטים כך שמשי תוכל להגשים את חלומה להתחיל לאפות כמובן!

הלל חגגה יום הולדת עם עמותת משאלות

הלל היא ילדה מיוחדת, אשר שהתה בבידוד במשך ארבעה חודשים. הלל חלמה לצאת מהבידוד ולחגוג את יום ההולדת שלה באופן מיוחד ואת זה ארגנה עמותת משאלות, שארגנה לה מסיבת יום הולדת מפוארת יחד עם כל החברות שלה. המסיבה כללה המון בובות חדי קרן כמו שהיא אוהבת, בלונים, עוגות משחקים והמון מתנות! היום הולדת שמחה מאוד את הלל וגרמה לה לשמוח אחרי הרבה זמן שהיא לא נהנתה או יצאה מהבית.

בשורה התחתונה,

עמותת משאלות פועלת בשביל ולמענם של החולים הכרוניים בישראל, היא משמחת אותם בעקבות משאלות מתוקות שהיא מגשימה להם, ובכך מחדירה בהם תקווה ומוטיבציה להמשיך להילחם על חייהם.

נגישות